Mission: Impossible - Fallout (2018)

Nejlepší díl série. V době přepáleného CGI staré dobré praktické efekty, běhající Tom Cruise a skvělý knír Hanryho Cavilla. Špionážní film, jaké se dnes už netočí a věřím, že se tvůrci bondovek dělají hodně poznámek. Velice rád uvidím další díl se stejným týmem - před a hlavně za kamerou. MI díly dle kvality za mě: 6, 5, 3, 1, 4, 2

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Filmová řemeslná dokonalost. Jedna místnost a jedno drama. Filmový základ pro každého fanouška. A bonus navíc - Jiří Voskovec. Pro mě nejlepší film ever.

Miliardy (2016) (seriál)

Po dokoukání Suits jsem pomalu přešel na Billions a úroveň seriálu je o dost vyšší, ovšem dlouho jsem si hledal cestu k nějaké postavě. Nakonec mě Billions mají a to díky především ústřednímu duu.

Rick a Morty (2013) (seriál)

Jakožto fanda Back To The Future pro mě moc povedené!

Přátelé (1994) (seriál)

Nejlepší ze všech. Kdykoliv jakákoliv epizoda a zvedne se nálada :)

Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)

Spíše citovka než objektivní hodnocení. Od 2. série (příchod Zivy) až po nějakou 10. sérii ANO, pak už jsem přestal sledovat. Na svou dobu vysoký nadprůměr televizní tvorby. Skvělé postavy a alchymie v týmu, to byl důvod proč jsem na to koukal.

Kravaťáci (2011) (seriál)

Harvey Specter! Nazdar, víc není třeba dodávat...

Jack Ryan (2018) (seriál)

Moje citovka, ze špionážních příběhů mám Jacka Ryana nejraději, právě kvůli faktu, že je špionem spíše omylem. Nejlěpším zfilmovaným příběhem stále zůstává Rudý Říjen, ovšem J. Krasinski uchopil postavu velice správně, originálně a je asi nejblíže původní představě Toma Clancyho. Důvod, proč je tento seriál ale tak dobrý, je vyobrazení záporné postavy. Ne nadarmo se říká, že hrdina je tak dobrý, jak dobrého má protivníka a tento seriál je ukázkovým příkladem. Hlavní postavou zde není Jack Ryan, ovšem postava Ali Sulimana. Nic není černobílé a snadno pochopíte pohnutky většiny hlavních postav. Další hvězda za hudbu Djawadiho a aktuální globální problémy (migrace). Sem s 2. sérií!

Solo: Star Wars Story (2018)

Takle... očekávání na 0, takže výsledný dojem velké nadšení! Až si říkám, jestli to nebylo součástí kampaně, využít vyhození dua režisérů, vypustit ven pár dalších problémů při natáčení tak, aby to vypadalo, že se na nás řítí nepovedená slátanina a nakonec doručit nadprůměrné dílo, které by ovšem za běžné konstelace nikdy nemohlo naplnit očekávání, která provází každý Star Wars film. K samotnému filmu - to nejlepší, co Disney do předaleké galaxie doručil. Absolutně mě minulo Rogue One, ep. VII a VIII jsem viděl a ok, ovšem Sola si dám velice rád klidně znova. Brácha po odchodu z kina konstatoval, že není třeba využívat sílu, světelné meče, "may the force be with you" hlášky atd. a stejně se dá vytvořit nadprůměrný Star Wars film. A s tím souhlasím. Žádné přepisování historie, ale pěkné dobrodružství alá Indiana Jones v předaleké galaxii. A Chewie super :)