• Fantasy

Poslední samuraj (2003)

Proste moja srdcovka. Ja tomuto filmu neviem skoro nič vytknúť. Krásne japonské prostredie ktoré sa v skutočnosti natáčalo na novom zélande pri jazere, ktorého meno si už nepamätám. Tom Cruise v hlavnej roli američana, ktorý začne žiť so "samurajmi" a prehodnotí zmysel života. Tom Cruise v doprovode Hansa Zimmera, proste niečo genialne. Jediné čo by som tomu vytkol je, že zas prežil iba jeden američan. 95%

Nikdy to nevzdávej (2008)

Ďalší film zo školského prostredia, kde v jednej škole je alfasamec na ktorého sa lepia vśetky dievčatá, a dobehne do tej školy nový alfasamec ktorý sa náhodou presťahoval, a všetko sa zvrtne. Všetky filmy tohto typu sú rovnaké. Ale tento nie. Zozačiatku som si myslel, že čo som to zase zapol, zas nejaký prepadák alebo čo. Dobré bitky, dobrý story line, pekné dievčata a svalnatí boxéri. Všetko čo má ten film obsahovať aj obsahuje. 90%

Everest (2015)

Jason Clarke v hlavnej roli horolezeckěho thrilleru, to si musíte pozrieť! Thriller s veľa prevratmi, peknými zábermi z hôr, 3D bolo určite dobre minuté peniaze. Jack Gylenhall v prvej scéne vo filme si hovie polonahý v horách na lehátku, táto scéna ma úplne rozosmiala. 85%

Světová válka Z (2013)

ďalšia zombie naháňačka, ale s lepśou dejovou líniou ako "I am the legend", lepšie graficky spravená a Brad Pitt je ďalšie plus. Najlepśia časť rozhodne v Izraeli, a potom to šlo už len dole vodou, keď sa naháňa bezhlavo za liekom. 75%

Já, legenda (2007)

Zombie naháňačka s Willom Smithom a jeho psom Samanthou.. Film nebol až taký zlý, vyprázdnené ulice New Yorku boli dobre spravené, ale film obsahuje zároveň aj veľa nedostatkov typu: -slabo naanimované "zombie" -nedokončený plot twist s Willovou ženou a deckom -slabý koniec filmu. 75%