• Fantasy

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Výpravu, kostýmy a zvuk to bol zaslúžený oscar, ale viac? To vôbec.. Veľmi dlhý, unavujúci a nudný film. Jediné preČo som to pozeral bol Tom Hardy, a neoplatilo sa to. Kostýmy pekné, make up pekný ale nič viac, 2 hodinová nezmyselná naháňačka po púšti. 60%

Fantastická čtyřka (2015)

Každý na to iba nadával ale povedal som si že tomu dám šancu kvoli tomu Milesovi tellerovi a Machaeloovi Jordanovi. Chudáci chlapci si najskor mysleli, že keď bude film za veľa peňazí že bude mať aj veeľký zisk, a to bola zásadna chyba.. Prvé 3 minúty filmu sa eśte ako tak dali pozerať ale keď som bol na 6 a ešte sme boli stále v zasratej minulosti ktorá nikoho nezaujímala, bolo to už dosť hlboko v prdeli. A potom prišlo to hlavné.. tá "realita" vedcov ktorá mala byť zaujímava, vizuálne efekty atď. Tú MALINU si to naozaj zaslúžilo za prepadák, je mi ľúto Milesa po tom geniálnom "Whiplashi" ako si toto dodrbal. 15%

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

O dosť prikrášlené scény s parkour efektami, ale bavilo ma to. Zaujímavé strihy a približovania s kamerou mi pripomínala Tarantina, ani neviem prečo. 80%

Lásky čas (2013)

Upravujem komentár, nemá to cenu. Na tri-štyri krát mi stekali slzy prúdom. Druhý krát som to videl, uvidíme ako to bude na tretí krát. Bill Nighy geniálny výkon!! 100%

Muž na laně (2015)

Poriadna oddychovka, ktorá nie je až taká oddychová, lebo som mal celých 120 minút spotené ruky, či sa niečo zlé neprihodí. "The Walk" prekonal moje očakávania, a vlastne tento film aj dokazuje, že nič nie je nemožné, pokiaľ si idete za vaším snom. 90%

Osm hrozných (2015)

Ďalšia krvavá tarantinovka o ktorej som si myslel že ma neprekvapí, ale aj tak ma prekvapila! Veľa rozmýšlania nad tým kto otrávil kávu a kto je spolčený s Domerguovou. Veľa nečakaných zvratov, epické rozdelenie do kapitol, veľa krvi, všetko čo by mala dobrá tarantinovka mať. A samozrejme rasistické narážky . (: 95%

Papírová města (2015)

Každý na to nadával a ja neviem nájsť dôvod prečo.. Dobre chápem, neočakávaný koniec ktorý sa nepáčil 70% ľuďom lebo sú romantici ale čo ja s tým? Neočakávané "zvraty" sú dobré zvraty. 80%

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Ten leo si prial oscara a bezpochyby ho za toto veľdielo získa! Návod ako prežiť v divočine so zúrivými indiánmi čo idú po vašom krku. Super scéna s medveďom a veľmi sa mi páčilo ako zužitkoval telo toho koňa :D Navyše podľa mňa bude mať oscara aj Tom hardy, keďže to zahral geniálne. 90%