• Fantasy

Pašerák (2018)

Cítil som sa ako starček Clint. Chcel som spať, najlepšie už naveky. 65%

Gangy z Birminghamu (2013) (seriál)

absolútne niečo breath-taking. Geniálna hudba, uchvacujúci storyline a herecké výkony ako nikdy. Ďakujem za tento krásny zážitok. Tretia séria strop. 100%.

Zrodila se hvězda (2018)

Bradley zvládne fakt všetko! Prvú polovicu filmu som bol vysmiaty až ku ušiam, v druhej to zvážnelo a trošku ma to aj prestalo baviť. Záver dosť silný. Veľmi pekná myšlienka, nad ktorou sa veľa ľudí nezastavuje, ako sa vie človek zmeniť len kvôli názoru ostatným, nie kvôli sebe. Robí to neskutočne veľa ľudí a ani si to neuvedomuje. Ja byť režisérom, dal by som na toto ešte väčší dôraz. /percenta dodam keď sa mi to rozloží v hlave/

12 let v řetězech (2013)

Posledných 10 minút ronenia sĺz. Krásny dôkaz, čo dokáže urobiť hudba s filmom.

Železná srdce (2014)

Po dlhej dobe nejaká vec, ktorá ma kompletne vtiahla do deja. Brad prechádzajúci z drsňáka, ktorý si potrebuje niečo dokazovať na nováčikoch, ku ochranárskemu veliteľovi danej flotily, pre ktorú by obetoval hocičo. Ďalej Shia LaBeouf, ktorému sa úplne hodí tento vojnový imidž, nie detský, s akým ho poznáme z Transformerov. Hudba vynikajúco spracovaná, pomáha celému deju. Ako ja hovorím, hudba je vždy 50% úspechu. 90%

Paříž 15:17 (2018)

Clint, čo si to spáchal... Načo mi je príchuť zmrzliny ktorú si chlapci vyberajú vo Venice. Degustácie červeného vína pri večeri. Party a následná opica. To nemá byť telenovela.35%