Mr. Brooks (2007)

Zajímavě pojatý thriller s povedeným scénářem. Zápletkou to trochu připomína seriál Dexter, mimochodem výbornej. Pokud se vám Mr. Brooks líbil, Dexterem budete nadšeni.

Pokrevní bratři (1999)

Dostal sem se k tomuhle filmu náhodou, ale hned po prvním shlédnutí mi bylo jasné že si ho pustim znova. A ne jednou. V době kdy píšu tento komentář jsem ho viděl asi 4-krát, ale scéna ve které Dafoe popisuje probíhající přestřelku mě stejně vždycky dostane. Vřele doporučuju

Next (2007)

Bohužel film nenaplnil mé očekávání. Začátek nevypadá špatně, pár ukázek využití schopnosti vidět do budoucnosti, sem tam vtipná scénka - proč ne. Ovšem druhá půlka filmu je tak překombinovaná až to bolí. O závěru ani nemluvě

Velkej biják (2007)

Pro lidi, který neviděli filmy ze kterých si tato "parodie" utahuje, to bude vypadat jako naprostá blbost. A ostatně asi i pro nemalou skupinu těch co je viděli. Já si ale nemůžu pomoct, i přes většinu vyloženě trapnejch scén se zde dá najít dost vtipně a chytře myšlených narážek na původní filmy. Ale i na tohle se určitě budou názory hodně rozcházet

Leon (1994)

Že bych ho viděl několikrát a proto se na něj nepodival rád znova. Ani náhodou!

Ať žijí duchové! (1977)

Každý ujíždí na něčem. Je to jinejch pět hvězdiček než např. pro Temného rytíře, ale nemůžu jinak :)