Chuck (2007) (seriál)

Oddychovej serial, kterýmu moc šancí do dalších sezón nedávám (hodnotim po sedmi dílech). Na odreagování to je fakt dobrý, ale kdybych neviděl další díly tak to dokážu přežít.

Doom (2005)

Kdyby zůstalo jenom u hry, udělalo ba se rozhodně líp

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Christian Bale je jeden z mých oblíbených herců a i zde ukázal proč tomu tak je. Nikdy už asi nebudou westerny ala Winettou, ale i v dnešní době se dá natočit dobrej film tohoto žánru.

Noc patří nám (2007)

Ze začátku dobře rozjetá kriminálka, ale trochu mě zklamal konec. Ničím zajímavý film, ke kterému by byl důvod se vracet.

Když si Chuck bral Larryho (2007)

Víc opravdu ne. Po 20 minutách jsem si řikal jestli to mam vypnout nebo dokoukat. Bohužel jsem v tu chvíli zvolil druhou možnost

Bourneovo ultimátum (2007)

Vidět jednou nestačí. Už se těšim až si najdu čas podivat se na celou triologii znova.

Království (2007)

S odstupem jednoho tejdne si nejsem jistej původně myšleným hodnocením 4 hvězd a dávám nižší. Inteligentní thriller, který rozhodně neurazí, ale mě vyloženě nenadchnul.

Californication (2007) (seriál)

Jak jsem zmiňoval už u Dextera, Showtime opět ukázala že se nebojí vypustit seriál s pro někoho kontroverzní tématikou. Hank se propíjí a prošoustá*á životem, aby vyřešil svoji tvůrčí krizi a rodinné problémy. Dělá to ale takovým způsobem, že vás to vtáhne do jeho života a budete ho chápat, fandit mu, možná i závidět, ale hlavně se dobře bavit.