Tom v kozí kůži (1999) (TV film)

Krom mistra Rösnera u hlavních postav postrádám jakékoliv herectví, jeskyně z papundeklu mě pobavila, Tom mi byl vyloženě protivný, a jediné co mě potěšilo trochu je, jak už tu zmiňuje Heretique, odkaz k pohanským mýtům.

Jumanji (1995)

Noční můra mých dětských snů.

Šarlotina pavučinka (2006)

Jestli je, jak říká distributor, Šarlotina pavučinka něco jako Rumcajs pro ČeskoU REPUBLIKU, tak já radši toho Rumcajse.

Oko bere (2008)

Velmi svěží nenáročný kousek, příjemné obsazení, (až moc) stylový soundtrack, slušné 3 a půl hvězdičky :)

Dokonalý trik (2006)

Fascinující, strhující, plné zvratů, a až do konce titulek jsem seděla s otevřenou pusou. Sympatie ke dvěma hlavním hrdinům se přesýpají od jednoho ke druhému jako písek v hodinách, oba jsou výborní herci. Hugha Jackmana mám v oblibě už delší dobu, ale do centra mé pozornosti se dostává především Christian Bale. Zbaštila bych mu úúplně všechno.

Beze strachu (1993)

Zajímavé a zajímavě zpracované téma.. a ten závěr - nádherné, dechberoucí, úžasné a skvělé!

Strážci vesmíru (1993) (seriál) odpad!

Legendární hláška "morfujeme" a neskutečně debilně udělaní záporáci, kteří se, když jim dojdou tríčky, zvětší. Pak se barevní pajdulácí seštelujou do megarobotka a zvětšeného hnusa porazí. Pozn. red.: barevných pajduláků je sem tam trochu jiný počet a sem tam jsou i jinak barevní. Naprosto přesně si dodnes pamatuju na záporáčka, kterému trčel ze zad semafor, a pak se mu legračně kinklal na zádech. Haha!

Sedm (1995)

Neskutečně silný film, ale je to jeden z těch, na které se jen tak nepodíváte znovu..

Krtek a televizor (1970)

U nás doma jistě nejfrekventovanější díl :) Zničit krtka!