Spojení (1989)

No nebol to úplne zlý film, ale ja som tomu nepochopil, bolo to komplikovane natočené, neviem o čo tam išlo, občas som mal pocit že to je nejaká parodia, a ma to aj celkom nudilo, mohlo to byť kratšie.

Ride Lonesome (1959)

žiadná sláva, niekde medzi 2 a 3 priklonil som sa k trojke kvôli tomu že to aspoň nebolo dlhé.

Oheň v oblacích (1993)

Jeden z najlepších filmov o UFO, scéna z mimozemskej jaskyne tomu dodáva na dôveryhodnosti.

Terminátor (1984)

Pre mňa je to určite jeden z najlepších scifi filmov, a aj je to jedna z najlepších Arnoldových rolí. Napríklad tá druhá časť čo je z 1991 mňa nezaujala, Pre mňa bude toto najlepší film zo všetkých dielov. Mne sa aj dej pozdával nenašiel som tam žiadne nelogické chyby. Je to film na profesionálnej úrovni, boli tam Výborne efekti obrazové a aj zvukové, mne sa to pozdávalo, tie zvukové efekty nemali chybu, akurát čo my kus vadilo je že smutný koniec tam bol.

Deepwater Horizon: Moře v plamenech (2016)

Včera som bol na to v kine, a spolu zo filmom Sully si myslím že sú to najlepšie filmy tohto roku, tote efekti boli super, normálne som občas myslel že som naozaj na tej plošine, toto ma šokovalo ako tota ropa či čo to je prešlo cez toto železo, to musel tam biť extrémni tlak keď to prerazilo aj železo až na vrcholoch. Na tento film sa najviac oplatí ísť do kina. 85/100

Ghost Rider (2007)

Celkom dobrý film, super efekti, ale bolo tu veľa romantiky, to sa my tu dajak nehodilo.Niekde medzi 3 a 4 skôr ku 4.

Duel (2006) (pořad)

Pre mňa najlepšia vedomostná súťaž.

Bláznivý šaman (2001)

No nebolo to až také zle, niektoré scény boli vtipné, ale niektoré trápne, a občas ma to aj nudilo, mohlo to byť trochu kratšie tak o 20 minut.

Braddock: Ztracen v boji (1988)

Ci pana to bolo super, celkom dobrý akčnák, som si myslel že tá trojka už bude nič moc, ale ma to prekvapilo, starý dobrý akčný film. V 80. a 90.rokoch si myslím že vznikali najlepšie akčné filmy, také sa už dnes netočia, čo už.

Nezvěstní v boji 2: Začátek (1985)

Mne sa to celkom pozdávalo, asi rovnako ako jednička, celkom to bolo zaujímavé, len bolo to kus tragické že sa im nepodarilo všetkým stamať dostať, ale inač celkom dobrý film.