Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Bol som na to dnes v kine a bol to teda zážitok, ma to zaujalo, určite najlepší film aký som videl za poslednú dobu, nemam slov, odporúčam zhliadnuť ale najlepšie v kine.88/100

Jdi na to (1983)

Tak toto je podľa mňa jeden z najslabších filmov z dvojice Bud A Terence, síce najdu sa tu vtipné scénky ale dej je taky chaotický a nereálny, boli tam logické chiby, a tota žena na konci to asi nemá v hlave v poriadku ked sa ide biť z každým kvoli takej prkotine, že jej dal dakto po zadku, no to bolo trapne.

Angry Birds ve filmu (2016)

Zo začiatku som si myslel že to bude nejaká blbovina, ale po chvíly ma to celkom zaujalo, aj ked nesúhlasim s tým že všetko treba riešiť zo zlosťou, niektore scény boli celkom vtipné napr. jak čúra ten orol.

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

No tak toto bolo super, to ja nepoznám iný film ktorý sa celí odohráva v jednej miestnosti a pritom nenudí, to s tou nevinou to bolo celkom reálne,je možne že naozaj to bol niekto iný, sa my páčilo jak sa to postupne vijasnovalo v prospech obvineného, no ale pravda je asi vo hviezdách.

Kamarád do deště (1988)

No tak tento film ma celkom zaujal, bolo to napinavé od začiatku do konca, ten fígel z nábytkom to bolo celkom komplikované, ako ich to napadlo? to bolo na profesionálnej úrovni , s týmy psami to ma pobavilo,odporúčam pozrieť.

Elitní zabiják (2014)

Može biť, a všimol som si tu aj podobnosť zo všetkými dilemy Mafie hry, ten výbuch auta že tam sadla iná osoba pripomína 15.misiu v jednotke, Prince povie povie že mal na výber medzi armádou a väzením takisto ako Vito v dvojke a odohráva sa to v New orleans tam sa odohráva trojka či to bol zámer alebo náhoda neviem, ale poteší to.

Gran Casino (1947)

Niekde medzi 3 a 4 dám tomu také slabšie 4*, neviem prečo ale dajak ma to celkom zaujalo, bolo to tak zaujímavo natočené ale mal som pocit občas že to je aj muzikál.

Dvojníci (1984)

V tomto filme boli nejaké logické chyby, ale nebolo to až také zlé, hlavne ma pobavilo ku koncu postavi milionárov Bud a Terence ako sa nevedeli,byť bolo to také nezvyčajné ale v dobrom a pobavilo ma to.

Sladké starosti (1984)

No na tom filme my vadilo že niektoré ženy boli také nasraté, ja neviem čo im bolo ale som sa zle cítil pritom filme, mal so aj nervy občas.