Kameňák (2003)

No tak tohle se Troškovy zrovna moc nepovedlo... Sice se mi některé fórky docela líbili a přijde mi tenhle film docela originální, ale neni to FILM! Bezdějový tlachání, vyprávění často dost známých vtipů namísto scén, které by tyto vtipy vystihovaly... Je asi nový směr ve tvorbě komedií, ale doufám, že se nebude dál rozvíjet!!! Horší než Kameňák je snad jen Kameňák 2 :-))

Návštěvníci (1993)

Kultovní záležitost, našlapaná hláškami a momenty, které utkví v paměti hodně dlouho. Asi neexistuje film, u kterého bych se nasmál víc!!

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Nejvtipnější, nejlepší, nejkouzelnější a nejoriginálnější seriál, co kdy vznikl!!! Takový druhý nenajdete!! Tenhle seriál naprosto žeru!! Kdo o něm řekne, že je to blbost tak buď nemá smysl pro humor nebo to nemá v hlavě v pořádku!!! Dá se na to koukat pořád a neomrzí!! O tomhle seriálu by se dalo dlouho povídat, moh bych zmínit mnohé vtipné scény, ale zkazil bych překvapení pro ty, co ještě to neviděli... To se prostě musí vidět!!!! Dodatek: "Polévka Gaspacho!"

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

jednoznačně Tarantinovo nejlepší kousek, kultovní zážitek a jeden z mých nejoblíbenějších filmů, ne-li nejoblíbenější! Doporučuju vidět víckrát. Slyšíš mě ty jeden vidláku? Ještě sem s tebou hochu neskončil, tvá prdel pozná středověk!

Božský Bruce (2003)

Trošku ulítlá komedie, která zůstala tak na půli cesty.. Zajímavý nápad, dobré obsazení, ale výsledek není nijak skvostný.. bohužel

Starsky & Hutch (2004)

Stylová akční komedie, u které se i po několika shlédnutí velice bavim.. Zejména "přmotivovaný" Ben Styler mě bavil. S Owenem Wilsonem zde tvoří skvělou dvojku.

Noc v Roxbury (1998)

Hehehe, Noc v Roxbury, to je prostě něco! :) Příběh o dvou niemandech, kteří chtí vlastní klub.. ale to podání a skvělý jednoduchý humor tak skvěle naservírovaný. Tenhle film je pro mě prostě klasika a úžasně se při něm bavím! "Hej Djui, šaháš mi na zadek?" "Pane, z místa, kde právě stojim je to prakticky nemožné!" "Znam tvý triky!!" Klasika! :)