Dina (2002)

Tak trochu "příběh obyčejného šílenství", ale moc dobře zpracovaný.

Everly (2014)

To, že je to lepší než v poslední době viděný John Wick a Taken 2, sice není měřítko, ale o hvězdu navíc si to zaslouží.

Equalizer (2014)

Někde mezi 2-3. Jo, máme rádi takové to "jeden proti celýmu světu", ale... Jasně že u těchhle filmů se nějaká psychologie moc neřeší, ale... Taťkovi Neesonovi se nasrali do rodiny, to je v pořádku. Dá se přimhouřit oko i nad pejsánkem Johna Wicka. Ale tohleto "Já jsem Mirek Dušín, woe!" je na mě trochu moc...

The Frame (2014)

Příjemný divnofilm, který pro svoji solidní formu nechá zapomenout na hledání logiky příběhu. Nicméně ke konci toho bylo zbytečně moc.

Co děláme v temnotách (2014)

Skvělý nápad, který se ovšem nepovedlo tak úplně plnohodnotně zpracovat. Příliš mnoho hluchých míst. I když ta nehluchá jsou super!

Zmizelá (2014)

Škoda těch afektovaných "hereckých výkonů". Celkem v pohodě. Když se v cca půlce ukáže, že to nebylo tak úplně, jak je to od začátku servírováno, bylo mi to celkem jedno.

Detektiv Varg Veum: Šípková Růženka (2008)

TV detektivka, kde hlavní hrdina tak nějak proplouvá tradičním skandinávským propletencem a nakonec se to nějak vyřeší. Jen se tam tentokrát jako idioti chovají téměř všechny hlavní postavy.