Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad)

Ale no tak, u originálu všichni chválí výborný nápad a když je to samé u nás, tak to nutně musí být odpad? Samozřejmě, porota je zvolena opravdu nejděsivěji jak to šlo a opět tady další pokus o umělé spojení Česka a Slovenska na poli televizní zábavy, ale musím uznat, že to jako nenáročná zábava na nedělní večer stačí... naprostá většina hodnocení je tady bezpředmětná už kvůli toho, že 80% z nich tady bylo ještě před odvysíláním prvního dílu.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Jestli jsem Boratovi dal čtyři hvězdy, tak Zohan nezaslouží nic jiného. Oba dva filmy jsou postavené na podobných vtipech, oba v určitých částech docházejí až k nevkusu. Jestli se mi ale na Zohanovi něco líbilo, tak je to způsob, jakým si utahuje z nekonečného arabsko-izraelského válčení a z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že přes jistou nadsázku se tihle lidé opravdu tak chovají :)

2012 Apokalypsa (2009) (TV film) odpad!

"A ta obrovská vlna tsunami, která bude největší v dějinách, pohřbí všechny města na světě! A potom vybouchne největší sopka, zatímco se budou měnit póly naší planety, což způsobí vymření VŠECH druhů na světě. A kdyby to náhodou ještě někdo přežil, tak do nás narazí Mars! A kdo přežije i tohle, tak určitě nepřežije jadernou zimu a fakt, že naše planeta uteče kvůli srážce s Marsem z kurzu. A kdo přežije i tohle, ten bude závidět těm, kteří TOHLE nepřežili." A já budu doma sedět u piva a bavit se tím, jak ze sebe všichni tihle "vědci" udělají absolutní kretény :)

Pařba v Bangkoku (2011)

Přes všechny názory mi Bangkok přijde o level výš než Vegas, i když je to v podstatě ten samý film. U téhle verze mi ale přijdou scény daleko překvapivější a promyšlenější, možná jen ten Alan už byl fakt na pěst :) Komu nepřijde vtipný děj, tak určitě aspoň ocení thajské exteriéry, které jsou vybarvené opravdu nádherně.

Bronson (2008)

Hardyho one-man show, kde ukázal, že z něj roste velká filmová hvězda. Snímek jako celek vyjde na lepší tři hvězdy, rozhodně to je ale vyjímečný filmový zážitek. Výborná hudba!

Warrior (2011)

Film se jako skvělá jízda výborně povedl a vyhnul se přebytečnému patosu, i když je pravda, že konec jsem dosledoval s vlhkýma očima. Výbornému castingu NAPROSTO vévodí fenomenální Hardy, Edgerton a v neposlední řadě i mnou jinak neoblíbený Nolte, který se role zhostil tak, jako už nikdo dlouho ne. Ohromný respekt pro ústřední trojici.

Trumfy Miroslava Donutila (2011) (pořad)

Naprosto užasný první díl (kde skvěle fungovalo spojení s Polívkou a občasným dohráním od Brzobohatého) zatím jako jediný obstává na poli zábavy, kterou jsem ochotný si v sobotu zapnout. Zbylé díly se táhnou v nemastném neslaném tempu a popravdě, bývají to celebrity, které mi jsou buď ukradené nebo to jsou lidé, kteří s Donutilem, který exceluje jen v "historkách z natáčení" netvoří nic moc zábavného.

RRRrrrr !!! (2004)

Asterix: Mise Kleopatra v jiných kostýmech a kulisách, jinak se vtipy nesou ve stejném stylu, se stejnými herci a nutno dodat, že se vtipy velmi rychle oposlouchají... Celkově RRRrrr!!! působí jako parodie, na kterou si za týden stěží vzpomenete.

Paranormal Activity 3 (2011)

Dvě hvězdy především za závěrečných 5-10 minut, přes některé zajímavé momenty je film v podstatě kompilace lekacích scének (nutno dodat, že svůj účel většinou plní) a jednu hvězdu za to, že už v noci nemůžu jít bezstarostně po pozhasínaném domě...

Lollipop Monster (2011)

Rozhodně působivý film, kde se setkávají dva světy na první pohled odlišných puberťaček Oony a Ari, většina filmu je podána dost svérázným způsobem a musím uznat, že 2/3 to výborně funguje, vybočuje z řady filmů, na které druhý den zapomenu, obsazení je výborné (obzvláště Oona :)), nicméně na konci už se nejen na můj vkus už moc tlačí na pilu, ostatně v kinosále, kde jsem film viděl už znatelně visela myšlenka "no tak to už snad nemyslí vážně". Přesto doporučuji ke shlédnutí, velmi rozporuplný filmový zážitek, stačí se podívat na místní hodnocení ;) já dávám alibistické 3 hvězdy, působivé provedení strhávají jisté momenty, kde tvůrcům odešla soudnost ;)