Winx club - V tajemných hlubinách (2014)

Je to mezi 3 a 4 hvězdami. Humoru oproti minulému dílu ubylo a o většinu se stará Stella.Potěší návrat Tritana. Závěrečný song s rapem Tritana pobavil. P.s.popis filmu je mimo Politeyu probudili Trix a ne Winx.

Nepřítomnost (2011) odpad!

Tohle nemá s hororem nic společného dával bych to na programech Čt hned po večerníčcích.

Pád Londýna (2016)

Uznávám, že to není nic světoborného (to nebyl ani Pád Bílého Domu), ale účel to splnilo. Kecy, že to je moc patriotistické neberu jelikož to byl i předchozí film. Scénář pokulhává, ale jakožto akční film to funguje takové sračky jako je Rychle a zběsile 10 se můžou jít zahrabat proti tomuhle.

Kouzelná Beruška a Černý kocour (2015) (seriál)

Všechny díly jsou na jedno brdo vždy se najde někdo kdo je zoufalý nebo naštvaný přemění se na padoucha a oni proti němu bojují někteří jsou zajímaví (Faraon,Ta rosnička s tím deštníkem) někteří vůbec (Lady Wifi,Pan Holub). Navíc většina scén se stále opakuje. Jinak je seriál v pohodě z těch superhrdinských je to ten z lepších co vznikl. Jen mě baví to, že nemůžou přijít na to kdo jsou ve skutečnosti, když je to okaté až to bolí i po přeměně vypadají totiž stejně jak v civilu jen on je v černém a ona v červeném.

Violetta (2012) (seriál) odpad!

Podobná sračka jako Big Time Rush. Všichni tu vypadají přirozeně asi tak jak Donatela Versace. Ženské jsou zmalované tak, že by si z fleku mohly stoupnout na E55 a chlapi vypadají jak nagelovaní modelové s iq houpacího koně.

Julia (2014)

Podle popisu jsem čekal něco ve stylu I Spit In Your Grave bohužel to byl omyl. Zpomalovačky jsou úplně zbytečné a film se strašně táhne. Navíc ani nějak moc gore tu neukážou a většina je jen naznačena. Těšil jsem se na ten konec co udělá tomu hlavnímu a ani k tomu se stejně nedostali.

Všichni do jednoho (2007)

V daném žánru kvalitní drama. Jediný problém jsou herci, kteří za moc nestojí a o některých se toho moc nedozvíme (Katka i ta druhá ženská říkat do kamery, že mám na hřbitově pohřbeného otce moc za důležitou informaci nepovažuji) navíc vyloženě u Katky není žádná motivace se tam přihlásit,když sama řekne, že se na ni nikdo nebude ani dívat a nikomu to ani neřekla. Scéna před koncem není též vůbec vysvětlena proč to jako udělal jelikož neměl žádný důvod a jak sám říkal tolik toho přežil a tam byl v háji během chvíle.

Emelie (2015)

Hodně průměrný thriller podobný těm ,kterých dříve dával Nova Cinema desítky.1 hvězda za toho hada co žere toho křečka a 1 za film. Od doby Očisty jsem neviděl více nesympatické děcka. Díky za titulky mirinkat

Hell & Back (2015)

Parádní animák s dobrýma hláškama. Celý film je daleko vtipnější než třeba takový Deadpool (podobné sexuální narážky)