Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (2014) (seriál) odpad!

Mě osobně se to teda nelíbí vůbec herci co hrají děti mě příjdou strašně nesympatičtí (Dawn vypadá jak postižená) a dospělých zase přehrávají až to bolí.

Ulice Cloverfield 10 (2016)

Tak musím říct, že žádná hitparáda jako thriller to slušně funguje jako horor, ale moc ne. Většina filmu jsou kecy jak se jim žije kdo jim chybí atd. na konci se to rozjede a je tam spojitost s Cloverfieldem. Víc než 2 hvězdy ani náhodou. P.s. díky za titulky Bac

Neutečeš (2014)

Tak děsivé to není vůbec a kecy o nejlepším hororu roku též neberu to už i taková česká Polednice je daleko lepší. Režisér spojil děj z Mutanta (Species) důležitý aspekt je tu sex s dějem dřívějších zombie hororů (těch kdy byly zombie ještě pomalé). Hlavní hrdinka , která je panna se vyspí s jakýmsi klukem ten jí, ale pak řekne , že je prokletý a předal to jí a aby to předala dále nebo zemře. Jelikož ta holka není žádná co spí s každým má s tím problém pronásledují jí postavy, které jsou pomalejší než hlemýžď a o děsivosti radši nemluvím. Ta jedna hvězda je za hlavní hrdinku na kterou se dá ještě dívat aspoň.

Co ty jsi za číslo? (2011)

V daném žánru nadprůměr.Jedna z těch lepších romantických komedií co vyšly.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Za mě velká spokojenost dokonce váhám i nad pátou hvězdou. Spokojenost s Doomsdayem (i když měl málo prostoru předvedl toho hodně) dobře si je dával Marvel by se mohl od Snydera učit jak dělat záporáky ani Lex nebyl špatný. Na konci náběh na Justice League takže se těším. P.s. pro uživatele Welsiot je to Dc a ne Marvel

Lovecká sezóna: Strašpytel (2015)

U této série stály za to jen první 2 díly od třetího to už nebylo ono. Tento díl je též slabší. Zasmál jsem se tak dvakrát postavy se už nemají kam rozvíjet a nezachrání to už ani Boog,Eliott ani ten jezevčík,který mě v předchozích dílech ještě bavil.

Hodný dinosaurus (2015)

O nic světoborného se nejedná. Podobně jako v případě Na Hlavě je to mírně nadprůměrný animák na jedno max dvě podívání. Tématicky podobný Dinosaurus je několikanásobně lepší než tenhle kde pojem originalita selhává na plné čáře. Pokud Vám přijde vtipné, že dravci zachrání lišku, aby ji sežrali nebo, že malý pračlověk trhá hlavu broukovi a směje se u toho jak měsíček na hnoji budete nadšeni.

The Hive (2015) odpad!

Tak tohle bylo jako co.Hlavní hrdina má dle jeho slov 220 přátel na fb a 225 na instagramu a může se dostat do mysli 7miliard lidí ( i těch mrtvých nejspíše). Je sám v jakési chatě popsané nápisy s jednou mrtvolou a jednou ženskou,kterou miluje. Z venku chaty čekají další nakažení a zmůžou se jen na blbé kecání. Jedna velká nuda.Pochválit se zde dá snad jen hudba,ale kvůli hudbě jsem se na to nedíval.

Doba ledová: Velikonoční překvapení (2016) (TV film)

První příběh nadprůměr. Pak už to jsou klasické dřívější Scrattovi příběhy já jich dříve většinu neviděl takže hodnotím pozitivně. Potěšilo i shrnutí všech dílů a závěr s tvorbou veverek.