LoliRock (2014) (seriál)

V podstatě lacinější verze Winx. Nic světoborného, ale na zabití času se to dá. 1 hvězdu přihazuji za Amaru.

Turbotarantule: Láva poraženým (2015) (TV film)

Tyhle filmy se nedají brát vážně. Standartní zvířecí horor, kterých jsou desítky. Za týden si nevzpomenu o čem to bylo. Když to porovnám s takovou Arachnií nebo Arachnidem tak je to nadprůměr.

Zootropolis: Město zvířat (2016)

Jak V Hlavě tak Dobrý Dinosaur se můžou jít bodnout takhle vypadá kvalitní animák proti tomuhle jsou oba dva jedno velké nic.

Den po konci světa (2014) odpad!

Hodně špatný film nic se nedozvíte a takřka nic ani neuvidíte.Jediné co se dá pochválit je ta scéna ze svatby a ten konec. P.s. Nejlepší komentář Dubansky

Pyramida (2014)

Za mě spokojenost

Big Time Rush (2009) (seriál) odpad!

Takhle nějak by vypadalo kdyby o One Direction natočili film 4 nagelovaní homosexuálové (soudě podle chování) každý s iq menším než zrnko máku jednu černoška jedno malé děcko co se chová jak dospělý a jeden tlusťoch v některých dílech se objevuje i asiat. Proti tomuhle jsou i herci z Asylumu oskarové hvězdy. Nejhorší seriál na Nickelodeonu daleko horší ještě než Nicky Ricky Dicky a Dawn.

Kung Fu Panda 3 (2016)

Nejlepší díl série. Má parádního záporáka (škoda jen, že není plně využitý protože potenciál měl daleko větší). Film by se dal rozdělit na dvě půlky na půlku před návštěvou pandí vesnice, která je hodně dobrá i vtipná a pak na tu druhou, která se zmože jen na padání a žraní což poprvé je vtipné, ale po x té už trapné. Některé scény v trailerech ve filmu ani nejsou a většina vtipných scén je v traileru jinak toho moc vtipného už pak není. Scénář nejspíše psalo nějaké dítě jelikož tolik děr co má jsem ještě neviděl (spoilery skrytá pandí vesnice o které ví jen pandy a Kai se tam bez problémů dostane během chvíle armáda amatérsky vyzbrojených pand jen s Poem a Tygřicí porazí několik mistrů kung fu) Potěšily i scény s Oogwayem.

Na návštěvě (2015) odpad!

Za co to má 67 procent je mě záhadou. 2 děcka jeden začínající pseudoraper (kdejaké rapové video co je na youtube je tisíckrát kvalitnější i hvězdná pěchota v superstar je proti němu kvalitní) a jedna holka co si dle jejich slov myslí, že není krásná a nerada se natáčí,přesto je v každém záběru kamery jdou na návštěvu k prarodičům, které 10 let neviděli. Už zápletka nedává totálně smysl pohádám se z rodiči naráz se mě z ničeho nic ozvou a nenapadne mě nic jiného než jim tam poslat své děti. A ani film za nic nestojí většinou jsou to kecy typu nejradši bych si ustřelil hlavu brokovnicí víš babička je nemocná a podobné.Výkon rodičů též stojí za prd a pointa příjde až na konec (spoiler má něco společného s jedním předchozím Shyamalonovým filmem).Nejhorší found footage z minulého roku proti tomuhle je i Šibenice oskarové dílo. Shyamalanův poslední kvalitní film bylo Stalo Se od té doby jde do sraček. P.s. Spoiler nevěřte traileru ta scéna s troubou co je v traileru je ve filmu hodně krátká a ani nemá čím zaujmout.

Babadook (2014) odpad!

Jedna velká nuda jediné co zaujalo je ta hláška o exkrementu jak píše Livingdead. Sám film o sobě je totiž je jedna velká žumpa.