Gympl (2007)

Pavla Malířová alias Martina Procházková tu hraje tak špatně, že to kazí celému filmu kvalitu... která sama o sobě taky není nijak vysoká, ovšem s tímto počinem tragédie. Jak tohle mohlo projít opravdu netuším. Jinak zajímavé téma a herci jako Holubová, Mádl nebo Bydžovská to naštěstí zachraňují.

Lucifer - Série 2 (2016) (série)

Mě prostě Mazikeen nezklamala... seriál není žádnej vrchol kinematografie, ale já jsem spokojená a 4* si to zaslouží.

Soudce Alexandr (2017) (pořad) odpad!

Kde se vzala tahle móda nosit kladívko a bílou paruku? Jako dejte mi LSD nebo elektrický šoky a až začnu slintat klidně mě k tomuhle posaďte, ale jinak nechápu proč něco takového existuje..?

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad) odpad!

Asi mám moc nízké IQ a nebo nemám kebulu stavěnou na takové hovna.. těžko říct, ale přikláním se k první možnosti rozhodně :D

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad) odpad!

Tento pán se do televize dostal jen díky penězům, které si rozhodně nevydělal bavením lidí.. protože "vtipy", kterými se dotyčný baví mě teda nepobavily vůbec. Jako HAHA víš co ..Ehm dle mého dlouhého uvažování prostě jede na THC

Lucifer (2016) (seriál)

Když jsem začala sledovat, netušila jsem, že se jedná o krimi... příběh mě ale navzdory tomu zaujal. Přes některé pasáže se ale musíte přenést, díky stereotypu právě amerického stylu kriminálek. Mrzí mě, že samotný příběh Lucifera se prostě vleče, což seriálu bohužel strašně bere na zajímavosti.

To (2017)

Příběh mi přišel dost hloupý i když propracovaný... žádná scéna, kde bych se bála nepřišla, a trapný humor mě také neoslovil. Efekty bídné, krev extrémně špatná. Některé postavy zbytečné, chování jiných postav nesmyslné a nepochopitelné.

Slíbená princezna (2016) (TV film) odpad!

jako hned na začátku "koruna těžká jako kráva".... jen jsme s rodinou zírali s otevřenou pusou Tohle už nikdy víc, ještě k tomu 25. prosince.... ne tady se stala velká chyba

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad) odpad!

Co to je? Jak se to dostalo do televize? A jak se na to může vůbec někdo dívat na takovou megasračku??? TV Barrandov opravdu jede poslední dobou....takových kravin pohromadě za tak krátký čas se jen tak nevidí! Zajímalo by mě, kolik za to ty lidi dostávají, protože tak umělý pořad a hraní herců (či co to je) jsem dlouho neviděla a snad už ani neuvidim... Nevim jestli si tvůrci nevšimli nebo nevytáhli ty své hlavy z prdele, ale je rok 2016!