O život (2007)

Na film jsem se podívala na doporučení, jinak bych ho vůbec neznala. Pár dobrých a dokonce vtipných scén se našlo. Jinak film přeskakuje jakoby z děje na děj a je to o ničem.

Nenávist 2 (2003)

Tak mě to bavilo až jsem usnula...

Zelená míle (1999)

Lepší film jsem v životě neviděla. Absolutní obdiv. Zanechal na mně velký dojem. 5hvězdiček zaslouženě, bez mrknutí oka.

Tři bratři (2014)

Na Vánoce jsme je zapli a vypli asi po pěti minutách. Jelikož mi to nedalo zkoukla jsem je znova na internetu. A moje předsudky to vlastně vůbec nevyvrátilo. Slátanina 3pohádek. Opravdu hrůza. Jednu hvězdičku dám aspoň za úvodní pohádku, která ještě šla

Nenávist (2004)

Než jsem viděla tento film, zkoukla jsem Scary Movie 4, kde je tento horor v parodii. Takže se mi při scénách vybavovaly spíše ty směšné momenty. Ale pravdou zůstává, že jsem se párkrát vylekala. Hodnotím to jako průměrný horor.

Vlk z Wall Street (2013)

V celku zvláštní film se spoustou humoru. Opravdu jsem se zasmála. Myslím, že jedna z nej komedií.

Mrtvý sníh (2009)

Celý film se tváří zajímavě jen do té doby, než ho zapnete. Na začátku je to dost nechutné, vlastně jsem se u něj ani moc nebála. Poté přichází dost nezáživná část, kde se snaží jeden z hrdinů filmu najít svou přítelkyni. V konečné části je něco jako humor, který mě absolutně neoslovil. Filmu dávám dvě hvězdičky, za unikátní zombie nacisty.