Gangy z Birminghamu (2013) (seriál)

Chvíli mi trvalo, než jsem přišla Tommymu na chuť. Každopádně jde o několik hodin příjemným tempem plynoucí zábavy. Napětí, akce a vyčkávání na správný okamžik, prostředí a vše kolem vypadá skvěle. Je zvláštní jak se pomalu skrz série dostaneme od dostihů k vrcholné politice. No a Alfie je prostě borec.

Annabelle 3 (2019)

Trošku mi vadilo to dlouhé navozování atmosféry na začátku. Hodinu se skoro nic neděje, a pak přijde rychlý zvrat se "kde se vzali tu se vzali příšeráci". Je však škoda, že netrvá moc dlouho. No a najednou happy-ending. Nic víc a nic míň. Rozhodně hororový nadprůměr, ale slabší.

Policie v akci (2017) (pořad) odpad!

Sračka na n-tou tohleto.

The End of the F***ing World (2017) (seriál)

Tento seriál je něco naprosto jiného. Nového a nevídaného. Zaujme vás pravděpodobně po prvních 5 minutách a nebude vás chtít pustit. Je to trošku více zvrácená verze Bonnie a Clyda, ale rozhodně v dobrém smyslu. Těžko říci, kam se bude příběh dál vyvíjet.. snad to bude správným směrem.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Na první pohled jde o hovadinu. No a na druhý pohled je to furt hovadina. Ale když nad tím nebudete moc přemýšlet, dojdete k tomu, že vás to možná i pobaví. Rozhodně to nechci vidět znova, avšak je to fajne pohádka předělaná cvokem a zabaví vás. Když tedy přivřu obě oči, zařadím tento unikát mezi průměr.

Noční můry z temnot (2019)

Konečně trošku změna, líbí se mi příběh, má to dobré zpracování... ale s postavami a vybudováním si vztahu k nim jsme na bodu mrazu.

Sinister 2 (2015)

Oproti prvnímu dílu o dost slabší, příběh se sice točí znovu kolem filmů, ale možná až moc. O hlavních postavách se vlastně vůbec nic nedozvíte, a tak si nevybudujete ani vztah k nim. Je to takový průměr, u kterého se nebudete nudit.. možná lehčí podprůměr.

Vlčí mládě (2011) (seriál)

Po 3 sériích mohu říci, že se na další díly opravdu podívat nechci. Být vlhká třináctka asi ten seriál žeru.. bohužel nejsem, takže mě další hloupoučká romantika nezaujme a vlček se staženým ocasem už vůbec ne.

Sinister (2012)

Výborná atmosféra po celý film, soundtrack obstojnej a herci super, především hlavní hrdina Ethan. Tvůrci vsadili na vyzkoušený model a vyplatilo se. Tiché momenty střídající se s hlasitým zvukem či skřekem, hra světel či úhly kamery. Dost dobrý příběh, který mě držel celou dobu v napětí. Za mě kvalitní horor, který stojí za to zhlédnout.

8. míle (2002)

Eminem jako herec opravdu hezké překvapení. Hudba samozřejmě vynikající, avšak příběh bych popsala ve 3 větách a byla bych na stejné úrovni jako snímek.