Like House (2021) (pořad) odpad!

Ještě jsem nepotkala člověka, co se na to dívá. Vlastně není co hodnotit, tahle Reality-show je jedno velký NIC.

Superbad (2007)

Stává se mi čím dál častěji, že americké komedie tohoro typu jsou fakt stupidní. Jonah Hill se moc nepředvedl spíše naopak.Filmů na podobnou tématiku jsem už viděla mraky a tento se za mě teda moc nepovedl. Scény s popos byly ty nejlepší.

Hodinářův učeň (2019) odpad!

Tak schizofrenička, co chtěla hodiny mě opravdu vyděsila.. autorka měla llibovej matroš, to musim uznat :D

Poltergeist (2015)

Najít něco pozitivního je jak hledat dobrého politika v Babiš vládě. Kamera nebyla až taková hrůza no...

Jessabelle (2014)

Tuctový horor.. tvůrci se ani nepokusili o něco zajímavého nebo netradičního. Hlavní postavě bylo všechno tak nějak jedno akorát se občas "vyděsila". A ten konec? Doufám, že to nebyl náznak pro druhý díl...

Kruh 2 (2005)

Na začátku to nabralo celkem fajne tempo, později se tempo ztratilo.. vytratila se i některá vysvětlení a přišla chvíle, kdy jsem si říkala snad už bude konec.

Ženská na vrcholu (2019) odpad!

Nemá to hlavu ani patu... skoky v ději, nefungující sestřih. Scény na sebe vlastně nenavazují. Vlastně je to hromada splácaných filmů dogromady a celý to působí jako kravina. Filmařské dno bylo prohloubeno... a ani Dejdar nezachránil to že celý film padá na hubu.

Mizerové navždy (2020)

Nemastné a neslané.. nuda, málo akce, nelogické věci kazící dojem. Ze zápletky se dalo vytáhnout daleko více než tenhle kus špatně vypadajícího komediálního akčňáku.

Sluha dvou pánů (2000) (divadelní záznam)

Jedna z nejlepších divadelních her. Skvělej Donutil, ale i jiní. Není co vytýkat.