Nikdo není perfektní (2014) (pořad) odpad!

I zvracení na kameru není takové dno, kterého dosahuje tento pořad.

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Inteligentní film nabízející neotřelý pohled na často zobrazované období, žádající diváka, aby zpochybnil své vlastní domněnky o tom, co od takového vyprávění očekává a chce.  Oceňuji myšlenku ukázat nacistickou stranu očima dítěte. Film, který není potřeba vidět víckrát, protože myšlenka je po shlédnutí nezapomenutelná.

Místnost sebevrahů. Hater (2020)

Neuvěřitelné, jak snadno lze přilnout k hlavní postavě filmu. Jednoduše jedna z nejlepších věcí, co jsem doposud viděla.

Poslední souboj (2021)

The Last Duel je fascinující, ale poměrně dlouhý film. Má několik pomalých míst, kde se scény opakují, ale pokud někdo dokáže vyprávět tento příběh přesvědčivým způsobem, je to Scott, jehož režie herců je prostě úžasná. Comer je vynikající, každopádně Damon je dobrý téměř stejně. Film poukazuje na to, co se může dít za zavřenými dveřmi, přestože společnost to vnímá odlišně. A pak přijde souboj, který je na konci nesmírně uspokojující. Stojí to za zhlédnutí.

Luca (2021)

Příjemná animace italské riviéry, kdy tóny barev nejsou žádný extrém, ba naopak skvěle vykreslují dané místo. Samotné postavy jsou velice milé. Děj je sice předvídatelný, ale pro děti dostačující. Pro dospělého je to oddechovka, ale poselství nejspíše také přinese, stejně jako dětem, v tom že není dobré soudit někoho, kdo se něčím liší od většiny.

Vaření se Soukupem (2021) (pořad) odpad!

Užuž jsem myslela, že jsme viděli snad všechno, do čeho by se Soukup mohl nacpat. Zase jsem se spletla. Tohle nevymyslíš :)))

Jádro (2003)

Vtažení do děje proběhne hladce. Potom už to je boj o to, jestli film dokoukat. Chvílema je film akční, trapný, zábavný, psychologický, napínavý, nudný... nakonec je každý rád, že skončí.

Sebevražedný oddíl (2021)

Rozdíl oproti filmu z roku 2016 je v jedné věci hodně viditelný, a to na postavách které jsou velice odlišné, ale fungují spolu i tak opravdu dobře. Fajn popkornovka s dobrými hláškami. Lehkost a nadhled je to, co mi tu rozhodně nechybí.

Vzhůru do oblak (2009)

Animovaný film Vzhůru do oblak rozhodně vyniká mezi konkurencí. Vyprávěný je přirozeně a čistě tak, že to divák ani nepostřehne a je vtažen do děje. V pořadí desátý film společnosti Pixar a první, který natočila v systému 3D,řekla bych, že je z celé pixarovské série jeden z nejlepších.

Cruella (2021)

Vizuálně je „Cruella“ pozoruhodná a působivá. Tento fakt vám pomůže udržet vztah k filmu. Ovšem některé vizuální efekty filmu jsou zanedbané. Cruella má dva psí společníky, kteří bohužel nejsou tak vybroušení jako zbytek filmu a vyčnívají opravdu hrozným způsobem. U filmové série, která vděčí za celou svoji existenci psům je to dost zvláštní. Přes menší chybky mě film neskutečně smetl a Emma Stone vytvořila novou ikonickou postavu.