Vyproštění (2020)

Taková hloupá střílečka. Jméno hrdiny si sotva pamatuju po hodině a na zbytek si ani nevzpomenu. Některé efekty vypadaly jak z roku 2000. Těžko hodnotit líp.

Podivuhodná věda (2018) (seriál) odpad!

Hromada propagandistických sraček...

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018)

Ikdyž měl tento díl slabší zápletku bavil mě. Eddie Redmayne alias Mlok si mě získal. Johnny Depp byl dost přesvědčivý a Brumbál též. V čem jsem se ztratila byla všechna ta jména. No uvidíme, co přinese třetí díl a jestli bude aspoň lehce nadprůměrný jako tento.

Všem klukům, které jsem milovala (2018)

Hezký návrat k typické romantické komedii ze střední v americkém stylu. Milostný trojúhelník protkaný žárlivostí, rodinnými problémky a vztahem sester. Neni co dodat, znova už to asi neuvidím, ale jinak fajn film.

Vikingové - Všichni zajatci (2019) (epizoda)

S touto epizodou se dostávám k tomu, že pro 6. sérii byla vymyšlena dobrá zápletka a že celý příběh bude fungovat. Co mě mrzí jsou úlohy dětí v seriálu, prostě bez toho by se tato série, stejně jako ty předchozí, rozhodně obešla.

3:15 zemřeš (2005)

Je to jako skončit před orgasmem. Celou dobu čekáte, kdy to přijde, proběhne fajne předehra no, a když se dostáváte k vyvrcholení, napětí.. a nic. Něco to přeruší a film je u konce.

Aladin (2019)

Řekla bych, že lepší průměr. Hezky barevný a pro dětičky ideální, možná moc dlouhé. Co si ale budem bez Smitha by to byl nudnej podprůměr. Scény bez něj si po 5 minutách ani nepamatuju. A pokud jde o hlavního hajzla.. žádnej zázrak teda. Nu a představování princezny a Aladina, těžko říct. Zkráceně, k postavám si žádný vztah nevybudujete.

Barrandovský Silvestr 2018 (2018) (pořad) odpad!

Asi jsem se ocitla v jiné dimenzi a opět mi unikla kritická informace, abych chápala.