Slečna Marplová - V hotelu Bertram (2007) (epizoda)

Mám detektivky do Agathy Christie moc rád a adaptace, které se v posledních cca 10 letech rozjely jsou velice zdařilé (ať už jde o Poirota nebo slečnu Marplovou), ale tahle zápletka byla překombinovaná až moc...

Vymítač kanibalů (1972)

Love story mezi kanibaly... no oni to vlastně nejsou ani tak moc kanibalové... První a celkem koukatelný kanibalský snímek, kde se objevila hvězdička tohoto žánru exotická Me Me Lai.

Pád (2006)

Vizuální skvost, mizerní děj, otravná malá holčička...

Přísně tajné prázdniny (1991)

Arcilump v podobě Evropského byrokrata bažícího po zavedení Eura... opravdu vtipné a nebýt toho stupidního závěru dal bych i čtyři hvězdičky. Jen malé upozornění, ten film nevznikl v roce 1981 jak je tu uvedeno, ale v roce 1991!

Klíček (2009)

Šel jsem na ten snímek ze zvědavosti, zda-li je opravdu tak špatný jak se říká... ...a opravdu je tak špatný jak se říká. Především dialogy byly tak neuvěřitelně pitomé, že se po nich ještě teď budím v noci spocený hrůzou... Tohle si političtí vězni nezasloužili. Chvílema jsem měl pocit, že film natočili komančové jako pomstu za sametovou revoluci :o(

Lovci lidí (2008)

Oběti i vrazy jsou tak stupidní, že bych je nejraději zabil sám. Po lese se neustále válejí pušky, nože, luky se šípy, které mohou oběti v nouzi nejvyšší použít... ten film používá jedno hororové klíšé za druhým a ještě jej pro jistotu několikrát zopakuje :o( Navíc to až neskutečným způsobem vykrádá Texaský masakr... vím, že v tomhle subžánru je těžké přijít s něčím novým, ale taková imbecilní vykradačka :o(((

Hra na utrpení (2008)

Z tohohle hororu mám dost smíšené pocity. První polovina filmu je zajímavá, i když zdlouhavá... únos každé ze tří hrdinek svým způsobem originální, s dobrou atmosférou a každý by vydal na samostatný film... a to je právě průšvih. Únos každé z těch tří hezkých koček diváka namlsá, aby ho pak nudil povídáním o tom, kdo je kdo a proč to dělá... potom přijde slušná scéna v pošukově podezmním bunkru, aby potom celý film i s pečlivě budovanou atmosférou spláchnul do záchodu doslova imbecilní závěr :o((( Opravdu škoda, protože záporák byl opravdu hustej magor a chvílemi mi připomínal Tima Rotha. Oběti byly sympatické a opravdu krásné baby a zasloužili by si ve filmu více prostoru namísto rychlé a odfláknuté smrti :o(

Mumie žije (1993)

Příšerná nuda... poloztrouchnivělí Tony Curtis běhá po Egyptě a zabíjí archeology a mele přitom jednu volovinu za druhou... a aby na ta moudra typu "kolik třešní, tolik višní" nebyl sám, tak mu se žvaněním ptákovin pomáhá jedna americká turistka... nuda, nuda a zase jen nuda... vlastně jedná vtipná scéna tam přeci je... když Curtis vysvětluje archeologovi jak mu během mumifikace bude vyndavat mozek. To si alespoň jednu hvězdičku zasloužilo, ale ta jeho přiblblá angličtina s rádoby arabským přízvukem vypadala jak ze skeče od Monthy Pythonů.

Upíři (1957)

Mnoho jsem od tohoto snímku nečekal a o to více mě příjemně překvapil. Zajímavý horor z 50. tých let s nepříliš často viděnou zápletkou.

Váha vody (2000)

Nuda, nuda a zase jen nuda... čtyři lidi na lodi vedou rádoby intelektuální žvásty a do toho se jedna z nich snaží zjistit kdo před sto lety umlátil dvě ženský sekyrou... kdo je umlátil Vám bude jasné už v půlce filmu, páč příliš jiných možností na vybranou stejně nemáte a v závěru, kdy se zároveň dozvíte proč byly umláceny, je Vám to už upřímně jedno a doufáte v brzký konec. A ani kozy Elizabeth Hurley na tom nic nezmění :o(