• Životopisný

Patriot (2000)

Historickou přesnost nelze hodnotit. Je to velmi svižná a kvalitní akční podívaná v historických kulisách a ohozech 99%

Upír z Feratu (1981)

Film mého mládí. To auto jsem jako kluk chtěl řídit, bez ohledu na úbytek krve 😂

Ženy v pokušení (2010)

Obkreslená silueta vypadlého člověka z bytu byla vtipná, jinak je to takovej míň trapnej “Kameňák” 25%

Nevlastní bratři (1988)

“Pojďte, nebojte se. Sedněte si, promluvíme si...” ☠️

Neznámá bitva (2019)

Hoši z NKVD mají nejspíš na svědomí víc mrtvých sovětských vojáků, než všechny MG34 a MG42 dohromady 🤕

Užicka Republika (1974) odpad!

Obvykle nejsem tak přísnej, ale tenhle propagandistickej velkofilm mě opravdu nadzvedl. Nad dějem, výkony herců a těmi ve své době nutnými politickými žvásty se dá přimhouřit oko, ale ta ignorance stran vojenské techniky a výstroje, to je doslova trapné. Např.T34/85 jako kořistní německej tank, před napadením rusáků? Americký polopásy, tanky a nákl.auta ve službě wehrmachtu při obsazování Jugoslávie ? 😂 Sorry jako, ale tohle už zavání brutální jugoparodií 😂

Ve jménu Krista (2016)

😇❤️ věřící má někdy život jednodušší, než nevěřící...

Prezident v pořadí (2016) (seriál)

Je lepší na Netflixu vidět tenhle bláznivej seriál, než v reálu sledovat Burešův chaos na pokračování s vakcínama 😷

Prezident v pořadí - Novinářská bomba (2017) (epizoda)

Má to slušný tempo. Sníh mám před domem uklizenej, tak jedu tenhle seroš druhej den v kuse. Nedokážu si představit čekání týden na další díl 😂

Ovládací panel
19. nej uživatel Chorvatsko