Avengers (2012)

Dostal jsem přesn To co jsem čekal. Jednu chvíli sem si říkal že to bude na čtyři (bitva),ale když všichni kolem avengeru tak moc přehrávali

Temný rytíř povstal (2012)

tři hvězdy jsou za Banea a konec jinak by to bylo snad i za tu jednu. patos nad patos scény které mě nutí se smát bych uvítal u veselé komedie ale ne u batmana

Piráti! (2012)

moc pěkně provedené ( kouzlo je hlavně v různých detailech) dílo jak pro velké tak i malé. já se náramě bavil. a myslím že je to první film který udělal zlosyna z kralovny Viktorie.

Stud (2011)

čím více o filmu přemýšlím, tím více se mi líbí . zvláštní

Chňapáci (2012)

jak vyzrát na marťany? je jen jediná možnost. :)

Polski film (2012)

první polovina úžasná. druhá polovina trapná a nerozumná. čekal jsem více, dostal jsem ohodně méně.

Přijít o rozum (2012)

naprosot strhující film!!! jak snadno se může něco zvrtnout. a když spadne jedna karta, celý domek jde s ní.

Láska (2012)

na to o jaké se jedná téma je film příliž sterilní a jakoby je pozorován z velké dálky. škoda herecký výkon Trintignanta je velice dobrý

Bez kalhot (2012)

testosteronem a všema hormonama nabytý film. Proč ne? dámy z Tampy si to umí užít

Až vyjde měsíc (2012)

Wes Anderson kombinuje filmy život pod vodou, velký útěk ale i fantastického pana lišáka do detailu vypilovaného filmu. přesto všechno se nejedná o jeho nejlepší flm. ale 5 hvězd to je bez debaty. ps: Bruc Willis e není narozdíl od Edwarda Nortona herec pro Andersonovské filmy.