Nejlepší způsob chůze (1976)

v každém z nás je nějaká křivda. výbuch nuceného proslovu u bazénu je geniálním důkazem

Střih (2011)

líbil se mi nebo ne? to nevím ani já sám. film od samého zčátku po drsný konec Japonský až do morku kostí. A to ho filmoval nejaponský režisér!

Cosmopolis (2012)

pane režisére, nepoučujte nás a když už nás musíte poučovat, tak ať to není celý film . děkuji. děsné

Téměř chlap (2012)

film o chlapovi, kterej se nechce vypořádat s tím, že by už měl vědět co od života chce. Všichni jsme stejní. film o hledání sama sebe ve světě dospělých.

Na slaměné cestě (2012)

komedie která neměla být komedií, western který neměl být natočen Až komický sám sebe vážně beroucí snímek selhává na všech frontách. vrcholem všeho je na konci německá zbraň z druhé světové války. Ano , film se odehrává roku 1908

Zeď (2012)

dlouhé záběry byly jediná dobrá věc na tomhle filmu. hlavní hrdinka , která se bez sebemenší snahy o záchranu spokojí s faktem, že je uvězněna a v okamžiku začne lovit zvěř. nudné, dlouhé, špatně zahrané.

REC 3: Počátek (2012) odpad!

ŽÁDÁM PŘIDÁNÍ DO POPISKU FILMU SLOVO KOMEDIE

Jeff, který žije s mámou (2011)

příjemně "jiný" film o hledání smyslu života, ale také o hledání svého místa ve společnosti. tři bloudící postavy bojující se svými těžkostmy . dobře obsazený film který ma bohužel pár hluchých míst. jako celek ale funguje obstojně a tak si zaslouží pozornost.

Margaret (2011)

všechny hlavní postavy ( vyjímkou Jeana Rena) mi byly krajně nesympatické. Hysterická Anna Paquin se dala dohromady s nejlepší přitelkyní oběti a vytvořili tak možná nejprotivnější filmové duo v historii filmu. Teď ale k filmu. Ten se podle mého názoru povedl. Kamera byla naprosto úžasá, děj kvalitní a celkové zpracování taktéž. Vedlejší postavy byly pro mě snadněji uvěřitelnými narozdíl od podle mne zbytečně zanícené hlavní hrdinky. Kdyby bylo jiné obsazení rozhodně bych šel s hodnocením výše.

Sněhurka (2012)

veselé milé vtipné zabalené do úžasných kulis a kostýmu. nebýt písničky na konci, šlo by o čtyřhvězdičkovou záležitost!