Leon (1994)

dobre mile dojemne uzasne zábery (vsimete si ze luc umí delat nádherne zabery v uzkych chodbach je to asi jeho tajna zbran jak tady tak v angel-e)

Guru (2002)

za heather

Ring volný (2004)

omare to neeee drz se spise house:)

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

a teď mi dovolte dlouhou pauzu na smích..........to by stačilo, i když se Jessica Biel svým kvičení  a pobíhaním na nesmyslná místa snažila vydat ze sebe všechno a tím nám dokázat, že umí hrát, bohužel ani to nestačilo na to, aby tento film vstoupil do historie. Je hloupý a smutny a naprosto nereálný.  Teď lituji, že jsem si ho vůbec pustil. jediné plus a tedy i jediná hvězdička byly některé vizuálně zajímavé záběry .... jinak....no prostě C horor.

Muzikál ze střední (2006) (TV film) odpad!

Je mi zle, je mi špatně a v hlavě mi zní nezpočet velmi špatných písní.

Poslední skotský král (2006)

naprosto strhujici forest whitaker hraje naprosto uchvatne k tomu bajecna kamera dobra husdba strih myslim ze je jen malo co by se tomu filmu dalo vytknout dlouoho dlouho o nem budu premitat

Patologie (2008)

chudak Hrdina Peter Petrelli z vyvoleneho z nej udelali masoveho vrahahezka kamera dobre zabery hudba z Babelu:) bohuzel nic vic

Sirotčinec (2007)

Bohužel ke konci to šlo s kvalitou do nižších béčkových vod

Hancock (2008)

davám 4 z prosteho důvodu... je to jine a je to zábavne a je tam super kamera! hlášky vsude kam se podívas a to mam rad

Policajti z předměstí (1999) (seriál) odpad!

jeden komentar za vse : to néééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé