Reboot (1994) (seriál)

tohle si vybavuji jen matne ale po schlednuti obrzakzu se mi to vybavilo dost hlavne diky psovi:)

Dobrodružství ježka Soníka (1993) (seriál)

jo tenhle jezek kdyz se nastve tak to dokaze roztocit(rozbehat) ohodne o mnoho mnoho trid lepsi nez jeho jakopnsky predchudce pro 1 a pul lete deti

My všichni školou povinní (1984) (seriál)

tohle jsem mel rad nejen proto ze se to natacelo v nasi zakladce ale bylo mi to nejak blizke mel jsem tam vladyku mel jsem tam zilkovou sovaka se spatnym srdickem jaromirahanzlika co by popstar ten serial mel vsehcno :)

Žena za pultem (1977) (seriál)

kdyz jsem byl maly videl jsem par dilu... u jednoho dilu jsme se zastavil a dival se na nej se zaujetim ...byl to dil kde po ,,sichte,, vladimir mensik jde a uklouzne po ledu ... po teto scene jsem se zeptal otce : proc se mu vsichni smeji vzdyt si mohl ublizit.? otec odpovedel: ,,za totality to byla sranda...komunisti jsou idioti....,, a ja pochopil....................:) hvezdicka za to ze svorcova je stale aktivni a recituje komunisticke basne:) aby lidi nezapomeli ze peklo ma mnoho podob

Rozpaky kuchaře Svatopluka (1984) (seriál)

ja to mel rad bylo to sice natoceno o dva roky drive nez jsme se narodil v nejsilenejsi dobe ale neco mne tam bavilo bylo to jidlo nebo snad pepa dvorak? bylo to prijemne a hlavne kdyz jsem pak videl soudruzky v publiku typu: dojnice, inzenyrka, jzd pracovnice... nemohl jsme se ubranit usmevu na me tvari... zejmena epizoda svickova kde si ,,SVáťa,, ziska srdce divky ovsem to je jen na pozadi velke kradeze svickove.... kdy si zahraje kuratko na erkila poarota:)

Pátek čtrnáctého (2003) (TV film)

jan dolansky dokaze skvele zahrat padouchy z jeho temen stranky vam mrazi v zadech

Sex ve městě (1998) (seriál)

jiste mne zeny ukamenuji je to precijen zensky serial to neberu ale bohuzel mne neuveritelne irituje proc se sarah jessica parker stala modni ikonou! jeji snaha zaujmout za kazdou cenu mne nici

Martin (1976)

na festivalu v karlovych varech jsem u toho usl to ale nic neznamena byl jsme unaven po filmu dcery prachu ktery je tak znamý ze ho imdb ani csfd nezna... bylo to mile hlavne poslednich 5 minut kdy martina::::: au....

Tvrdé palice (2008)

velice mily a prijemny film bajecna atmosfera dobra hudba geroge clooney opet dokazuje ze je vybornym reziserem... a dokaze si delat srandu sam ze sebe

23 (2007)

79 procent..to jsme nikdy nedal 4 hvezdy je moc a 3 malo 7+9+4+3.....23