Jeden den (2011)

jeden den... krásné prostředí a na můj vkus moc sladká , dojemná, hudba, jinak hezká podívaná s bohužel předvídatelným koncem ( ve tří-čtvrtině)

Strašáci (2011)

tři hvězdy za kameru a zvuk jinak mardsen se dustinovi ani za mák nevyrovná!... ale myslim si ze se film co se týče remaků drží lehce nad pruměrem

50/50 (2011)

slušná dobře odsejpající dramaticka komedie s výbornym Levitem, Rogenem a velmi dobrou Huston!!! SPOILER: jen kdyby to skoncilo daním narkozy....

Užívej si, co to jde (2009)

larry david ( nebo david larry?) se tak moc nazí byt jako woody ze prehrává a hlaskuje. jeho nemotornost a cinismus mu zezacatku verite ale pozdeji ztratí tempo a pak uz se dívate na hodinky kdy uz film zkonci

Agora (2009)

AŽ MĚ Z TOHO VŠUDYPŘÍTOMNÉHO FANATISMU ZAMRAZILO. jinak max a stejne tak i Rachel podovají bravůrvní výkon. a jak už řekl janek, takle propracovane kulisy jsem už hodně dlouho neviděl

Funny Games USA (2007)

tak jak někdo říká že tento fillm zbytečný tak je i není. není v tom že pro americké publikum by asi zůstali původní zábavne hry ukryty. zbytečný je v tom, že se jedná kompletně o totožný film. jak záběrově tak dějove a dokonce i stopáž bude asi stejna. co se týče kvality tak Pitt je velice dobrý vyšinutý záporáček a " tlouštík" mu zdatně sekunduje

Captain America: První Avenger (2011)

jak bylo řečeno a to toho chalpce nechci citovat ale hezka pohadka... nic vic nic min ale! libi se mi ze od urcite chvile se konec komixových filmu ( ne vsechny jen na konci nektere i v prubehu THOR) pripravuji na avengers

Senna (2010)

formule me nikdy nezajimaly. ale videl jsem plakat ... rekl jsem si na tom neco bude...ted mam v ocich slzy