Krev a kosti (2004)

Jak jiz tady bylo receno Takeshi Kitano v zivotni roli hrubiana a nasilnika ktery svym hranim zastinil vsechny ostatni na place. Pripocteme zajimavy dej z 50. let dvacateho stoleti odehravajici se v Japonsku + skvelou hudbou. Jedinym zaporem byl konec ktery az zbytecne natahovan. Chi to hone 90%

Truchlivé dědictví (2004)

Gregg Araki natocil snimek kterym se sice nedokazal odprostit od jeho oblibenych temat homosexuality, drog, prostituce a mimozemskych civilizaci. Ale natocil nejpochopitelnejsi snimek jehoz pribeh je hodne silny a v dnesni dobe realny . Neni potreba zde pretrasat o cem film je hned komentar Faye nastini pribeh. Musim rict ze namet je sokujici a k filmu jsem pristupoval s tim, ze krome zajimaveho neotrepaneho nametu na me bude cekat rada scen pri kterych budu muset sklopit zrak. Ale nic takoveho se nedelo. Pokud jste zvladli syrove natocenou scenu prvniho sexu ve Zkrocene hore tak tento film Vam nic extra horsiho neukáže. Vse je v naznacich ale i tak je to velice emocionalne silne. Ono kolikrat jen myslenka na urcite veci silnejsi nez jeji vyobrazeni. Nejlepsi snimek Gregga Arakiho 80%.

Ghost Rider (2007)

Oproti Dare Devilovi ktery me rozesmal a znechutil ze jsem zvazoval opustit kino jsem druhy comixovy pocin Marka Stevensona prijal vreleji, neni to zadna bomba ale pokud vypnete mozek tak se to jednou shlednout da. PS: Outfity slecny Mendesove jsou opravdu sexy :-) a za ty ji nalezi 1* z hodnoceni

Alpha Dog (2006)

Fuck you!! You Fucking Fuck!! Justin Timberlake mile prekvapil. Mrazivý závěr a slovo FUCK v každé větě co chcete víc_? 3,5*

1 Night in Paris (2004)

No rozhodne lepsi nez Pam&Tommy ale komentare toho jejiho pasirka, ktery furt zvejka zvykacku a chova se jak mistr sveta me vazne vytaceli >> mel jsem z nej pocit ze snad opichal nejvetsi modlu na svete >> pro me tedy rozhodne nee!!! ... 2** za odvaznejsi video nez P&T

Predátor 2 (1990)

Jako nemuzu si pomoci ale me se ta dvojka opravdu libi. Skvela hudba, mraziva atmosfera mesta, lehce komedialni vlozky a pomerne slusny spad... na scenari by se dalo zapracovat ale i tak pomerne slusna oddechovka ktera me prirostla k srdci i diky povedenemu dabingu a hereckemu vykonu Dannyho Glovera dávám za 5* /nemuzu jinak shlednul jsem snad 20x/

Učitel tance (1994)

Jeden z nejzarivejsich vykonu kariery Martina Dejdara...jak po herecke strance tak i po tanecni

Hard Core Logo (1996)

Fiktivni dokument neexistujici punkove kapely ktery je velmi dobre natocen a dokaze dobre strhnout divaka na svoji stranu.