Partička (2009) (pořad)

Naozaj dobre, miestami az vyborne. Herci improvizuju niekedy viac niekedy menej dobre ale klobuk dolu pred ich vykonom. Mne to naozaj velmi sadlo kedze naozaj kvalitneho humoru sa na slovensku neviem kedy zase dockame a toto mi to cakanie ulachcuje....

Wipeout - Souboj národů (2011) (pořad) odpad!

Dalsia sracka nasich komercnych televizii. Ved to cele vyzera ako keby to vysielala VTV v roku 1996.

Všemocný (2011)

Svizne, zaujimave, dobre zahrane, dobre zrezirovane,..... scenaristicky odflaknuty koniec.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Zavislost. Kym bude vonku dalsia seria tak asi zomriem na neskutocny abstak. Asi zacnem citat knihy.

Týden bez závazků (2011)

Totalna blbost. Napad je fajn ale realizacia je neskutocne uboha. Takmer som sa ani nezasmial. Podla mna ide o najhorsi film od mojich oblubenych farrelly brothers. Co sa tyka roku 2011 tak zatial najslabsi film aky som videl.

X-Men: První třída (2011)

Vyborny prirastok do rodiny x-men. Som rad ze ma tie ohlasy neboli len nejaky hype. Mozno to malo menej drive-u ako by bolo dobre ale napriek tomu som sa nenudil ani chvilu. Postavy vyborne obsadene az na par vinimiek - absolutne k smiechu bolo predstavenie Angel Salvadore (jej predstavitelka je otrasna herecka) a taktiez mi vadilo ze tam bol mutant azazel kedze jeho schopnosti sme uz videli v x-men 2 v podani nightcrawlera. Herecky presvedcil najma fassbender. Vaughnova rezia sa mi zdala niekedy tak trochu ako keby niecim limitovana. V niektorych scenach sa drzi viac vzadu a miestami mi to fakto vyznelo ako keby sa nieco malo stat ale nestalo. Dufam ze v pokracovani sa utrhne z retaze a narve tam vsetko co bude chciet. Jeden z naj filmov co som tohto roku videl.

Pád (2006)

Tarsemovu Celu milujem. A tento film ma taktiez ocaril. Opat vyborny vizual spojeny s fantastickou hudbou (maestro beethoven dakujem) a aj dejovo je to celkom prijemne. No a detsku predstavitelku si zamilujete.

Transformers 3 (2011)

Prvy diel bol pre mna velmi prijemne prekvapenie. Druhy diel splnil moje ocakavania. V tretom vsak uz nebolo nic co by som nevidel. Dobre sa na to pozeralo ale to je tak asi vsetko. Ku koncu filmu kde malo prist vyvrcholenie som bohuzial uz zacal zaspavat a to sa mi naposledy stalo pri filme v kine ne festivale vo varoch. Pokial sa tejto serie nechyti niekto iny tak na dalsi film uz do kina nepojdem. Ako letny blockbuster vsak mozem smelo odporucit.

Somrák s brokárnou (2011)

Co mi na filme vadi je ze to nefunguje ako celok. A to vobec. Je to tak maximalne len prijemny grindhouse niekde na urovni machete. Hauer je skvely ale ostatni ako keby ani nevedeli co za film tocia. Reziser sa tiez miestami straca a hudba nestoji za vela. Skoda lebo som cakal trochu viac.

Super Mac (2010)

Velmi prijemne prekvapenie. Spravne uletene, trapne, absurdne...... Tak si predstavujem parodiu.