Bojovník - Na myšlení nám neplatí dost (2019) (epizoda)

Nejprve přišlo těžké zklamání, po závěru předchozí epizody, jsem čekal něco víc než minutový střet, ale zbytek dílu mě dostatečně vyklidnil. Zase se jednou zvesela politikařilo, intrikovalo a manipulovalo, a to, co mi chybělo v úvodním boji, mi alespoň částečně vynahradila Ah Toy.

Bojovník - Tygr a liška (2019) (epizoda)

Kromě Leeova dojemného a krajně politicky korektního příběhu jsem byl se sedmou epizodou vcelku spokojen. Trend z předchozího dílu pokračoval, události se daly nezadržitelně do pohybu, Ah Toy konečně ukázala drápy a já jsem se dobře bavil. Tvůrci navíc naplno ukázali, že jsou pěkné svině:-D, zakončení epizody bylo jako rána do hlavy- jako fór to bylo hodně dobré:-D

Bojovník - Rozkousaný, vyplivnutý a rozšlápnutý (2019) (epizoda)

Jak jsem předpokládal, neměla šestá epizoda žádný vztah k předchozímu Zvláštnímu westernovému dílu a potvrdila tak, že byl úplně zbytečný. Tentokrát jsem byl spokojený, příběh měl velmi slušné tempo, děj se pěkně pohnul kupředu a bavily mě události v Chinatownu i O´Harovo řešení dluhů z hazardu.

Bojovník - Krev a sračky (2019) (epizoda)

Jednu hvězdičku jsem epizodě udělil za výborné akční scény, druhou za to, že jsem zas po čase viděl Vince Masuku, ale jinak jsem neměl, co hodnotit. Tvůrcům asi došlo, že mají materiál jen na devět dílů, a aby splnili smlouvu, narychlo natočili epizodu, která nemá s hlavní dějovou linií nic společného a nechápu, jaký by mohla mít vliv na další děj. Byla to prostě jen vata, akční a zábavná, to uznávám, ale pořád jen vata.

Bojovník - Bílá hora (2019) (epizoda)

Tak pěkně se seriál vyvíjel, a teď jsem se dočkal úplně zbytečného zklamání. Tvůrci přišli s vysoce nepravděpodobným romanticko- sexuálním vztahem, který mě nezajímá a který jen zbytečně přibrzdil tempo příběhu. No, co už, můžu být rád, že zas nešlo o dnes tak populární testosteronové ejchuchů.

Bojovník - John Číňan (2019) (epizoda)

A zase byl výsledek o něco málo lepší. Tvůrcům se zatím daří budovat pro mě zajímavý příběh, politikaření a intriky jedou naplno, tentokrát se navíc ukázalo, jak je důležitá funkční ochrana svědků, v devatenáctém století tato instituce neexistovala, rodiny byly v ohrožení, domy hořely...

Bojovník - V Bibli se o Číně nepíše (2019) (epizoda)

Negativa z mého předchozího komentáře přetrvávají, ale příběh není vůbec špatný a všechny bojové scény vypadají velmi dobře. U druhé epizody jsem se přece jen lépe bavil, organizovaný zločin by bez politiky nemohl fungovat a tvůrci si to evidentně uvědomují.

Bojovník - Horkokrevný cibul (2019) (epizoda)

Na seriál jsem se sice těšil, ale pilotní díl mě zrovna dvakrát nepřesvědčil. Hned na úvod mě zarazilo, že nějaký Číňan zmlátí tři imigrační úředníky a nic se neděje, pohoda, vánek. Nesedl mi ani použitý soundtrack, hlavní hrdina vypadá, jako že mu nikdo neřekl, ve kterém století se příběh odehrává, jeho namachrovaný projev mi začal lézt velmi rychle na nervy, ale samotný děj mě docela zaujal, takže doufám v lepší zítřky.

Mary Kills People - Season 1 (2017) (série)

První sezónu seriálu bych označil nejspíš jako divnou. Po její první polovině jsem byl přesvědčený o tom, že budu další díly hodnotit i odpadem, ale buď byla druhá polovina lepší, nebo jsem otupěl a jen mi tak připadala. Pokud bylo záměrem tvůrců, abych Mary fandil, nepodařilo se jim to, přes všechny řeči o zkrácení utrpení a o lidské svobodě v rozhodování tady šustily tisíce kanadských dolarů až příliš často.

Mary Kills People - Morning Glory (2017) (epizoda)

No prosím, ještě pár dílů a mohl ze mě být fanoušek tohoto seriálu. I v závěrečné epizodě byl děj pěkně přitažený za vlasy, ale v žádném případě nebyl tak stupidní jako ve druhém a třetím dílu. Řekl bych, že jsem po finále první sezóny opatrně a pobaveně spokojený, přestože jsem čekal těžký propadák.