Agent bez minulosti (2002)

Podľa môjho najlepší špionážny film doterajšej kinematografie. Ready, steady, go! sa mi k mini úplne hodilo. Ten popis v žánri: Mysteriózny, mi musí niekto vysvetliť.......

Bournův mýtus (2004)

Na nájomných vrahov som zaťažený a teda Ludlumove a Silvove knihy sú mojou bibliou. Tento príbeh normálneho chlapa, ktorý si ide za svojím bez technických hlúpostí a superzloduchov ma dostal. Greengrass na moj vkus však má neúnosnú kadenciu strihov, síce to umocňuje ten adrenalínový zmätok či útek samotný, ale uberá to ne realistickosti a hviezdičkách. Tá moskovská naháňačka, síce s použitím Go-Mobilu, vyznela ako z Kobry 11, To sú asi všetky moje výhrady. Jednotka ma zaujala viac, no dvojka veľa objasnila a Damon skóruje. Už sa teším na Ultimátum.

Blbec na krku (2002)

Llepší priemer, je tam akcia, je tam humor, veľa nahrážok na iné filmy, na francúzov to ušlo.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

J...ť na emócie! " je zvláštne počuť takto rozprávať niekoho, kto má vlasy.......". Absolútna bomba! Niekedy troška prehnané ( F35 ), ale nechýba tomu to čo chýbalo M:I:III - poriadne chlapské gule! Dedo Brjús Vilis nám ukáže, že nemá problém zmlátiť bez okolkov " asian hooker bitch", zostreliť vrtuľník policajnou Crown Victoriou ( zase sa potvrdilo, že je to najdevastovanejí typ auta vo filmoch ). Len Wiseman predvádza že si s akciou rozumie. Asi najlepšia akcia tohto leta a záverečná pieseň Fortunate Son ma veľmi potešila

Noc na Zemi (1991)

Jeden z najkrajších filmov aké som kedy videl. Najviac sa mi páčila Mikov príbeh a odrovnanie farára spoveďou.............klubová kultúra má niečo do seba

M*A*S*H (1972) (seriál)

Dialógy dotiahnuté do dokonalosti, Burnsa som nemal rád, Emersona Winchestera som si hneď obľúbil

Ronin (1998)

Tá jazda po diaľnici v protismere, bola perfektná.Tá kamera! Až neskôr som si všimol, že v pozadí nebola žiadna hudba, vlastne by som ju aj tak nevnímal. Jeden z najlepších akčných filmov, ktoré som vzhliadol!n Frankenheimer bol kráľ! Všetci čo by chceli niečo riešiť, nech neriešia, neni čo riešiť!