Černý úsvit (2005)

Nějak jsem moc nepochopil o čem tento film vlastně je. Celý děj zmatený a nepřehledný. Pár mlátiček a nic víc. Prostě zbytečně strávené skoro dvě hodiny :(

U mě dobrý (2008)

Klasický Hřebejkovský film, který je zprvu nudný a utahaný a ke konci se rozjíždí. Ze začátku se tvůrci "nudí" na Libeňském ostrově, ale pak to dostává šťávu a spád. Jak již bylo vyřčeno, Šabacha to vidělo možná tak z rychlíku. Velmi musím pochválit M.Vladyku, který na mě udělal opravdu velký dojem. I ostatní herci jsou naprosto bezvadní, ale ten začátek. Nejlepší scéna filmu jsou "Bratři v triku"

Myšlenky zločince (2005) (seriál)

Pěkně povedený seriál. jak to tak bývá, jeden díl slabší a jiný zase supr. sleduji to v televizi a musím říct, že dost začínají scénaristé přitvrzovat. začíná to hraničit s nechutně vyvedenou realitou.

Sex ve městě (2008)

Hodnotit to úplně sám dal bych asi dvě maximálně tři hvězdy. Poněvač to hodnotím s přítulkyní, která se první půlku filmu za břicho popadala a druhou zase ronila slzy, tak mi nezbývá dát čtyři hvězdy. Mě osobně celý seriál a i film nic neříká, nějak mě to neoslovilo. Prostě film o čtyřech slepicích :D Film mi přišel jako další dlouhý díl ze seriálu :D

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Myslím, že jde o velmi povedené pokračování. Indiana si na nic nehraje. Je prostě starý dědula a chová se podle toho :D Co se týče scénáře tak je trošku přiťápnutý :( dřívávějc řešil "neřešitelné" legendy a záhady. Nyní se vrhl na cestu do vesmíru. Tím mě osobně dost zklamali, ale pořád se na to dá dívat a zábava je zaručena :D

Řez diamantem (2001) odpad!

Ze začátku jsem myslel, že jde o komedii. Pak jsem ale žil v tom, že jde o akční film. Poté zas komedie. Tyto pocity se střídaly celý film. No a nakonec jsem zjistil, že se jedná o naprostou kravinu :( Daniels se chová jako Bond, Hunt, Spiderman, Lee, Chan a já nevím kdo ještě. Jediné co pro tento film hovoří je to, že horší hodnocení než ODPAD! tu nelze dát.

Princezna se zlatou hvězdou (1959)

Krásná filmová pohádkovská klasika. Myslím, že by měla patřit ke všeobecnému vzdělání.

Princ a Večernice (1978)

Krásná a dle mého souzení povedená pohádka. Výkony herců jsou téměř bezchybné. Božská Libuška nemá v pohádkách konkurenci. I dnes kdy jsem podle občanky a maturity dospělý se rád na tuto pohádku podívám :D

Pražská 5 (1988)

Kdyby byla povídka "Na brigádě" sama samotinká tak bych dal všechny hvězdy. Kdyby byl sám Šteindler tak bych dal čtyři. poněvač a protože jsou u toho i ty ostatní povídky, které stojí za zlámanou grešli nezbývá než hodnotit třemi hvězdami :(

Poslední Mohykán (1992)

Kdo nečetl předlohu asi nepochopí. Bude na to koukat jako na další z řady dobrodružných filmů. Scénář jako by z oka vypadl knize. Skvělé herecké výkony jen dokresluje úžasná hudba. nezbývá mi nic jiného než dát pět hvězd.