Pro hrst dolarů (1964)

Klasika mezi westerny. Přijede od nikud, všechno vystřílí a zase tam odjede :D Clint Eastwood se tu ocitá mezi dvěma mlýnskými kameny, které jaksepatří proděraví. Dokonce se dočkal částečného "remejku" s Brucen Willisem ve filmu "Poslední zůstává".

Doba ledová 2: Obleva (2006)

Kdyby tam nebyla veverka tak bych hodnotil i méně :D občas se ta dvojka holt nepovede a tohle je ten případ. docela jsem se na to těšil, ale tohle mě nijak nenadchlo. nic moc nového to nepřineslo. prostě to hodnotím takto nízko :(

Underworld: Evolution (2006)

No i když jednička je naprosto bezkonkurenční (co se týká filmů souboje mezi upíry a vlkodlaky) tak tady bohužel tvůrci udělali "krok zpět" myslím, že pokračování se nemělo konat :( ale stejně jsem si tam našel nějaké pěkné scény.

Underworld (2003)

Dle mého názoru velmi zdařilý film. Když jsem šel na tento film do kina, tak jsem čekal, že to bude nějaký "B"čkový film. Ale není. Dalo by se říci, že to je takový Romeo a Julie mezi upíry.

Taxi (1998)

Tají se mi dech. Toto je film kde se opravdu člověk baví. Nádherné auto a suprové kousky. Člověk sice nemůže věřit všemu co vidí, ale je to velmi zdařilá komedie.

Batman (1989)

Tak tohle opravdu můžu. Miluji komiksy. A tady se tvůrcům opravdu povedlo ztvárnit bezchybně Batmana a Jokera. Nikolson je naprosto úžasný.