House of the Dead (2003) odpad!

upotávka celkem ušla. tak jsme si to půjčili a jsem velmi rád, že jsme předtím a i při tom trošku požívali radosti. jinak bychom to asi vypli, ale pokud je člověk totálně mimo tak se to dá vydržet :D

Sexy Pistols (2006)

Opravdu nepodařený pokus o Western. nevím co vytknout dříve. jestli takový nudný scénář a děj bez spádu nebo neherecké herečky. hudba taky stojí za zlámanou grešli. prostě nuda, nuda, šeď, šeď. alespoň jednu hvězdičku za asi dvě vtipné scény.

Transformers (2007)

dle mého názoru velmi povedené. jsou tam i vtipné scény a celkově je film povedený. hudba suprová, triky také bez chybiček. opravdu jsem se vrátil do dětských let kdy jsem si hrál na hodné a zlé s autíčky měnící se v roboty :) v tom českém dabingu to je opravdu děs. no holt někdy je lepší originál

Wanted (2008)

Jedná se o klasický akční film. stačí si sednout, vypnout mozek a jen koukat. herecké výkony jsou slušné, dialogy taky a i muzika stojí za to :D jen mě mrzí, že Angelina zemře, ale je to hold hodná holka. McAvoy je od začátku za hrozného ňoumu a bohužel ňoumu mi připomíná i na konci.

Škola rocku (2003)

Skvělý film o rocku. výkon Jacka Blacka je naprosto úchvatný. opravdu jsem mu to rockové odhodlání věřil. myslím, že nelze hodnotit než pěti hvězdama. výborné jsou i bonusy.

Mňága - Happy End (1996)

Myslím, že název "Mystifikační dokument" by to mělo mít i v podtitulu. Když jsem film viděl poprvé tak jsem tomu dokonce i věřil. Musím uznat, že film byl natočen velmi kvalitně a i spousta scén byla bezchybná. Ale bohužel nějaké mušky to mělo.

Skrytá agenda (2001) odpad!

dosti zmatenej děj, trapný dialogy, ubohý scénář, trapný herecký výkony... no prostě běs a bída. jinam než do odpadu tenhle film prostě nepatří.

Boeing 747 v ohrožení (1996)

Když zapomenu, že letadlům a všemu okolo trošku rozumím, a že teda většina děje který se děje uvnitř 747 je dosti mega blbost (z technického pohledu). Když pak zavřu oči nad přiblížením 117 k Boeingu (ty turbulence by ho k letadlu takhle lehce nepustili). Ještě ten konec kdy ještě ani ne pilot přistane s takovou mega krávou. tak je to celkem povedené. Nejlepší jsou ovšem výkony Davida Suchetera kterému jsem ten fanatismus věřil. A pana Segala, který se svého letu zhostil s odvahou (jen škoda že se v té scéně nechal zaskočit asi kaskadérem)

Charlieho andílci: Na plný pecky (2003)

No celkem povedený. ale co to asi nejvíc kazí jsou fyzikální zákony, které asi scénáristům trošku nedocházely. škoda.

Batman začíná (2005)

Myslím, že je to velmi vydařený film. První půlka kde Bruce "hledá sám sebe" by byla si myslím nudná. Ale díky "výcviku" se to dá přežít. Druhá půlka kdy se vrací zpět do Gothamu má šťávu a spád. Škoda, že v tomto "prvním" díle je vrah Waynových rodičů zastřelen. Pokud nám paměť dobře funguje tak víme, že z onoho vraha se vyklube "Joker". konečná scéna na střeše policie kdy polda mluví o "Jokerovi" je dost trapná a myslím, že se tam moc nehodí. Jinak fakt bezvadný!!!