Austin Powers - Goldmember (2002) odpad!

Byť je to téměř k nevíře, tak tenhle film je ještě o něco horší než předchozí díl. U předchůdce jsem se usmál možná pětkrát. Tady? Jednou, dvakrát? Nevim. Na takhle hloupou odnož "humoru" má už jen Scary Movie.

Nejlepší z gladiátorů (2003) (TV film)

Když už tvůrci nedokážou udělat něco vlastního, pak by mohli alespoň kopírovat to dobré a ne to špatné. Film je hloupej, herci špatní. Třešničkou na dortu je pak zcela příšerný střih při akčních scénách.

Octopus 2 (2001) odpad!

Hlavní role bez herců, režije bez režiséra, vizuální efekty bez efektů. Vložit peníze do natáčení něčeho takového chce velkou odvahu, nebo chorý mozek. Za nejlepší scénu považuji souboj Chobotnice vs. Bagr, hádejte kdo vyhrál.

Dračí bouře (2004) (TV film) odpad!

Jó, tak to je vydatnej snímek. Nulovej děj, "herecké" výkony na záporný stupnici a ani vcelku hezká animace draků to nevytahne výš, páč to zabije dementní střih. Navíc jako lukostřelec při scénách s lukem neuvěřitelně trpim.

Poslední smích (1995)

Příjemná černá komedie s výborným začátkem a nápaditým koncem. Bohužel mi ale vcelku zklamal střed filmu, který je podle mého názoru slabý a nudný - proto za 3*.

Hrdinové (2006) (seriál)

Možná časem ještě změním názor, ale prozatim to mohu popsat jednim slovem - NUDA!

Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

Možná hodnotim předčasně, ale opravdu jsem neměl sil odkoukat víc jak půl druhý minuty.

Vikingové (1999)

Požírače mrtvých jsem bohužel nečetl, tak nemohu srovnat s knižní předlohou, ale film samotný mi otrávil a 2 hvězdy pouze za prostředí v němž se odehrává. Mam pocit, že neni možný aby Crichton napsal takovej paskvil.

Koule (1998)

Jeden z opravdu mála filmů, kde na mě odlišnosti od knížky nepůsobily příliš rušivým dojmem (I přesto, že se stala ze stříbrné hladké koule mýdlová bublina :) ). Film má mouchy, chvílemi působí strašně levně (vyřešení obří olihně formou fleku na radaru nic moc), ale celková atmosféra všechno dohání.

Scary Movie 2 (2001) odpad!

Nepopsatelně nekoukatelný snímek. Co dělá James Woods v něčem takovym???