Mělčiny (2016)

Sedmaštyrycet metrů důle nakonec pár chyb stálo trojec, ale u Mělčin šetřit nebudu, anžto tu není psychedelie, je tu víc zubatce a navíc, na rozdíl od sester, je Blejk potěchou pro oko heterákovo, kterýžto by jí s chutí prozkoumal hlubiny, na fialovou hnátu nehledě. Navíc zubatýho sundala moc činaně.

Sousedi 2 (2016) odpad!

Jestli něco nesnáším, jsou to mladý američanky s nakřáplým hlasem, každou druhou větou zakončenou "dou" a oumájgošováním. V matce měst jsou místa, kam jsem kvůli nim přestal chodit, protože bych jinak asi musel porušit zásadu "ženu ani květinou" a rozkopat jim ty jejich tupý držky. Tudíž je zcela zřejmé že filmu, v němž jsou hlavní entitou, nemůžu dát víc než dvě hvězdy a vzhledem k tomu, že se vlastně neděje nic nového a vatu přerušuje jen občasné házení tampónů, je výsledkem nakonec čistokrevný odpad.

Unfriend (2016)

Na začátku docela fajn, byť lekačka se nekonala ani u tohohle kousku. Postupem času ale začal ten kafemlejnek nudit a ke konci už jsem byl ve stavu, kdy jsem jedním okem sledoval film a druhým telefon.

Interstellar (2014) odpad!

Cože, celu minutu nikdo nebrečel? No tak to musíme napravit. Bulí rednekovskej texasan, pán jednoho výrazu a plechová huba, Meťjů, samozřejmě, slzy si neodpustí Anča, která je asexuální i normálně natož když z ní, po vizuální stránce, udělají militantní lesbu, radostí bulí i Met Démon, aby nakonec ukázal ívlmí, bulí Kejn ejkejej "nechám vás všechny chcípnout" a kdyby mu to nezkratovalo obvody, bulel by snad i ten robot. Celou dobu se samozřejmě nic neděje a člověka tak napadá, že kdyby vyrazil ven a začal si z psích hoven plácat figurku policajta, byla by to asi i docela fajn zábava. A prach lítá... Ty zajímavý vizuály jsou kde? Meťjů v horizontůu události možná,ovšem ta omáčka k tomu? Údajně by tohle veledílo mělo redefinovat žánr sci-fi. Netušil jsem, že je až takhle v hajzlu. Na popis filmu by stačilo šest písmenek, resp jedno slovo, které začíná na s a končí račka. V hlavě mi tepe neodbytná představa, kdy Vetřelec znásilní E.T.ho, aby jejich děťátko, plod jejich lásky, sežral agresivní Predátor a zapil ho mlíkem. Bohužel zkyslým, což není úplně košér kombinace, jejímž výsledkem je zeď, poblitá do 2,148m Pokud by pak někdo dal kameru na stativ a natočil tříhodinový film o tom, jak tahle směska teče na zem, dávalo by to jednak větší smysl a druhak by se u toho člověk možná i pobavil. Taková hrůza tenhle "film" je.

Temnota přichází (2016) odpad!

Jako jediné pozitivum vidím pouze konec filmu. Jednak kvůli tomu, že jsem se ho dožil a druhak díky faktu, že se nic neprobudí, neobjeví atd. a tudíž ani nehrozí případné pokračování. Ani to však neodvrátí odpadní hodnocení, anžto jinak je to píčovina toho nejsilnějšího kalibru.

Baskin (2015) odpad!

Přirovnal bych to k požívání studeného kebabu. Je to hnus a buď ho vyhodíte nebo ho dojíte a vyblijete. Byť teda musím ocenit přiznání, že 90% turků přijde o panictví s domácím zvířetem. Pro příště asi bude lepší, když stvůrci začnou míň točit a víc prcat osly.

Než jsem tě poznala (2016)

Celkový pocit po shlédnutí byl zhruba stejný, jako pocit po shlédnutí kteréhokoliv dílu Vražd v Midsomeru, byť se jedná o rozdílné žánry samozřejmě. O to víc mě překvapilo, že moje drahá polovička, v Ostravě zrozená, ocelí kojená a uhlím krmená, byla změklá jako romadur na poledním slunci, aby mi, po krátkém rozhovoru při závěrečných titulcích, oznámila, že jsem, cituji, "cynický bezcitný hovado a jak po tomhle vůbec můžeš chtít píchat?" Takže tak. Pokud jste normálně citlivá lidská bytost, přihoďte klidně 2*

Summer Camp (2015)

Přesně ten typ "hororu" v němž se podíváte na začátek, přeskáčete k vysvětlení proč, co, jak, kdy, kde a následně přeskáčete k finální scéně. Za 20 minut hotovo a jedna hvězda jak vyšitá. Ovšem sledovat poctivě celých 80 minut, dávám odpad.

Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)

Eš se vrátil a v lepší formě, než kdy dřív. Hlásí, prcá a likviduje démony a tak je to spravne a tak to ma byt. Ještě udělat krapet delší stopáž a bylo by to ťuťu-ňuňu.

Muž z Vysokého zámku (2015) (seriál) odpad!

Četl jsem knižní předlohu a stálo to za hovno. Zkusil jsem seriál a překvapivě, stál za hovno. Ještě by mohli udělat komiks, ať je hovní triumvirát komplet.