Knucklebones (2016)

Jedna * za tu krátkovlasou čubku a to jsem shovívavost sama.

SiREN (2016) odpad!

Asi se radši budu koukat na Babicovo bestofku, než abych musel vidět ještě minutu tohohle hnoje.

Démon minulosti (2016) odpad!

Stejně, jako jsem nepochopil přítomnost Alby ve Vejlu, nechápu Kejt tady v Dyzpojtmentu. Oba srance jsem zvládl sledovat zhruba stejně dlouho.

Bunny the Killer Thing (2015)

Jeden z nejlepších počinů v historii moderní kinematografie. Je tam všechno, sex, láska, něžnosti, číňani, černoši, lesby, buzeranti, smích, strach, napětí, pokusy na lidech, precizní střelba, neprecizní střelba, myšlenkové přesahy, mystika a tak dále, a tak dále. Co chcete, to tam najdete, takže míň než 5* může dát jen nevzdělaný ignorant. Ale teď už musím jít, cítím totiž čerstvou píču...

Patient Seven (2016) odpad!

Včera Matčiny voči, dneska tahle "paráda" a já pomalu začínám mít strach, že jestli ještě uvidím do konce roku, byť jen jedinou, píčovinu podobného ražení, ukradnu polovici její anální megadildo, vymlátím s ním školku na kopci a stanu se pacyjentemvosum.

Oči mé matky (2016)

Co to zase? Jediným pozitivem na téhle tupé a nudné píčovině shledávám to, že je to velice krátká tupá a nudná píčovina. Za to 1*,jinak ale čistokrevný odpad.

I Know You're in There (2016)

Nebýt hrdinovo stará poměrně rajcovní Redhet Pjeknokozá, bylo by to na odpad, takhle alespoň ajncka.

Hvězdná párty (2016) (pořad) odpad!

Název "Od idiotů, pro idioty" by pravděpodobně byl vhodnější.

Karolína, domácí kuchařka (2014) (pořad) odpad!

Ano, přeslazená vagína mluvící jako dlaždič je přesně to, co pozvedne tuzemské gastropořady na světovou úroveň.