40 dní v poušti (2015) odpad!

Odpad vhodný maximálně pro zmagořené příznivce sekty uznávající atleta z kříže.

The Horde (2016)

Céčková vzpomínka na béčkové osmdesátky v podání déčkových herců. Pro lobotomické rekonvalescenty ideální materiál.

Sedmé nebe (1996) (seriál) odpad!

Pro vylízaný náboženský kriploidioty je to asi ideální zábava. Pro normální pak odpad.

Preacher (2016) (seriál)

První série skvělá, dokonce s pár geniálními momenty. Možná trochu pomalejší rozjezd, ale finále už stálo za to a nezbývá než se těšit na další sérii. Evidentně AMC dokáže produkovat i něco jiného, než sračky typu TWD.

Stoupenci zla (2013) (seriál)

S odřenýma ušima nakonec trojec, ale byl to boj. Hlavní záporák mající charisma mezi přesnídávkou a dětským blitím, navíc s vizáží zestárlého píchače Stiflerovy matky, superpolicajti, z nichž pochcípá jen mizivé procento a kteří jsou zároveň schopní za půl hoďky vyřešit případy masáka, co kosí kurvy dvě dekády atd. Klaďas bojující s démony minulosti a chlastající první je samozřejmostí. Navíc geneze jeho škvír byla víc než znepokojující aneb od solidní milfky po Džouovi, přes polohnusnou Kerý až po ultimátní zrůdu Gvendolínu. No fujtajxl. Celkově to sice není úplně bezduchá akce, jsou tam i momenty, které potěší perverzní duše, jako např "skládání" do bedny, ale vzhledem k ústřednímu tématu taky silně nevyužitý potenciál, obzvláště pak v rámci území jůesej, kde je podobných magorů spousta.

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Mejkemerikagrejtegen aneb bílo-černo-žlutá letka zachraňuje svět, exprezident se obětuje a probudit se z koma ještě nikdy nebylo tak snadné. Vše samozřejmě zabalené v tuně efektů. Jak u mě nostalgie poměrně funguje, tak tady jsem zůstal netečný jako Nečasovo stará při Petříkovo koitálních pokusech. Ani ťuk pičo. Byť úplná apatie se nekonala. Naopak, kvůli stříkajícímu patosu jsem měl problém dokoukat bez blicího kyblíku. A teď už vstříc třetímu dílu, útokům pod velením virtuální koule a ještě mnohem pestřejší rasově-genderové směsce. Jestli neuvidím andorgynního stíhače Sergeje, majícího traumata ze zneužívání jeho strýcem Kamilou, tak jste fakt kokoti.

Tajemství jejich očí (2015)

Docela bych chtěl získat kontakt na dealera, který dodává zboží do kanceláří oficiálního distributora a PR obzvlášť. Napsat totiž o tomhle sranci, že je to napínavá a temná detektivka, to už chce slušnou lajnu. Samozřejmě chápu, že kdyby v oficiálním textu stálo něco jako "Dvouhodinová píčovinná esence s, zatím ještě pořád, A herci, která vás pravděpodobně unudí k smrti." asi by se moc platících nenašlo a tak je to potřeba "trochu" přiklášlit. Co se naopak nepřiklášlovalo byla Žulka Robrcová. Tvůrci dali vyniknout její přirozené hnusotě a záběry na ní se tak stávají jedinou, skutečně hrůzyplnou, částí filmu. Zbytek je jen směsí nudy, tuposti a bordelu, to když film přeskakuje bez ladu a skladu mezi minulostí a přítomností. Hvězdu přidávám jen a pouze za Nikolu. Na rozdíl od Žulky nám tato dáma poměrně hezky pichní, což kvituji s uspokojením.

47 metrů (2017)

Musím uznat, že zpracování zérgut. Ať už přítmí mořského dna, tak zubatci, kteří se ale ukazují míň, než by bylo záhodno, protože o nějakém scénáři nemůže být, zcela logicky, řeč. Přidat zuby a vypustit závěrečnou psychedelickou vložku, je to silnější tříhvězda.

All Girls Weekend (2016) odpad!

Tak tomuhle já říkám píčovina jak se sluší a patří. Ne snad proto, že v tom "hrálo" 5 píč a další to režírovala, ne proto, že každá z píč se chovala jako píča, ani ne kvůli tomu, že nějaká elementární logika dostávala tvrdě přes píču a už vůbec ne proto, že jedna z píč měla osypanou píču. Ne, jednoduše a pouze proto, že to bylo tak hrozný, že i reklama s bábovkou, co zná svojí vagínu je proti tomuhle kandidát na Oskara. Ovšem musím uznat, že jako komedie to funguje docela dobře, byť ne natolik, aby to zvládlo dosáhnout alespoň na jednu hvězdu.

Bestie bez vlasti (2015)

Pod vlivem velkamrifjůdžís jsem čekal např. drama o afrických vědcích, bádajících nad etikou klonování antilop, případně něco týkající se doktorů, jaderných fyziků, právníků a dalších z té hromady vzdělaných a inteligentních afričanů. A ejhle, opět jsem se dočkal jen bandy zfetovaných, polonegramotných opic s džudžu na palici, občasně kouřících velitele. Tak takhle ne soudruzi, takhle tu multikulti nevybudujeme! Jinak film jako takový je natočený poměrně šlušně, byť je zbytečně roztažený a hlavně dost umírněný, jelikož realita je daleko horší. 3*, ale např. takový Hotel Rwanda je úplně někde jinde.