Dítě Bridget Jonesové (2016)

Najslabsi clanok z celej retaze serialu o B. Jonesovej. odstup od dvojky je dlhy a citelny. Z nostalgie 3*. Lepsia mlada a tlsta B.J. ako stara a chuda. Sorry Renee...

Sex ve městě (1998) (seriál)

Bridget Jones Diary bolo zjavenie. toto je varene z vody, aj ked newyorskej... nadhodnoteny serial. Este tak prve dve serie boli na 70% ale potom to islo rychlo dolu, SUMA SOMAARUM 45%,

Úžasňákovi 2 (2018)

Isiel som do kina s malou dusickou, predsa len ten casovy odstup od jednotky bol giganticky... Avsak bavilo ma to rovnako ako original. Well done Mr Bird! Myslim ze nejaka ta nominacia filmu neujde, ale nepredbiehajme...Film pre divakov od Zakladnej skoly az po Domov dochodcov. Pre mna zatial animak roku.

Úžasňákovi (2004)

2xOSCAR, 2xNominacia. Niektore pixarofky mozem ine menej. Tuto mam rad, nielen pre vizual, ten bol vzdy nadpriemerny, ale hlavne pre scenar ktory sa vydaril.

Sedem krátkych rokov inžiniera Hagaru (1977) (TV film)

Nech zije JADRO-va energia! Kdo to mohol vtedy tusit co sa stane v Ukrajinskej Socialistickej pri Kyjeve? Hmmm. Scenar JARDA DIETL. Hviezdne slovenske obsadenie o TVRDASOVI kukurovi.

Adam Šangala (1972) (TV film)

Sangala je zahrany ok. Ale Duri Kukura je ku***fsky dobry aj prednosti vtedy mladej Olgy S. hmmmm.... :-D Kedysi sexy serial, dnes kult. Na to ze rok 72 bol Gustom a vasilom tvrdo znormalizovany dost slusne.

Jedenáste prikázanie (1977) (seriál)

sVOJHO cASU tO BOL KULT. Ale dnes tak 50 % alebo 2 * za kozy Jany Javorkovej mladej vdovy...