Odpadlík (1992) (seriál)

Reno Raines a Bobby Sixkiller, to byli uplne jiny hovada!

Drahokam (2019)

Nejvetsi lidskej odpad jsem videl v serialu Dogs of Berlin. Teda az do shlednuti tohoto snimku. Nicmene zahrany to bylo opravdu presvedcive. Ale neni se cemu divit, kdyz Zidaky hrali Zidaci.

Vysoká hra (2020) (TV film)

Kdepak, tyhle filmy neumime a asi nikdy umet nebudeme. Misty az na hrane parodie.

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

Az do prijezdu zpatky na "misto cinu" do Colorada to byl takovej trochu ostrejsi Harry Potter a tezky zklamani. Finale bylo nastesti v poradku. Nicmene se nemohu ubranit pocitu, ze by se Flanagan mel podivat pravde do oci, vratit se pokorne do svych zacatku (fenomenalni Oculus) a zase zacit tocit poradny horory. Ma na to, jen nesmi podlehnout sebeklamu o sve genialite. A jinak Rebecca Ferguson tady byla mimoradne prcatelna.

Stockholmský syndrom (2020) (TV film)

Druhy dil katastrofalni. Opravdu s nim musela hned pichat? A vubec celkove nerealny. Skoda, prvni dil byl hodne s lusnej.

Přes prsty (2019)

Strasny. Od te doby, co Kolecko picha tu pricmoudlou muzatku, to s nim jde z kopce ... Langmajer uz taky zacina byt vycpelej, mozna by si zase po letech mohl zkusit nejakou vaznejsi roli, protoze se pomalu stava svoji karikaturou.

Diego Maradona (2019)

Pro fanousky starych dobrych casu, kdy jeste fotbal nehraly nagelovany bukvice, naprosta povinnost!

Joker (2019)

Nejsem fanouskem zanru, takze jsem to shlednul pouze proto, abych byl v obraze. Phoenix byl udajne genialni, ale kdyz pominu, ze vypadal jako kdyby utekl z Birkenau, tak jsem mu neveril skoro nic. Ten chlap hral dobre v jedinym filmu - Walk The Line. Proste mnoho povyku pro nic. Ale nejaky sosky zajiste budou.

System Of A Down - Toxicity (2001) (hudební videoklip) odpad!

Tam je celý žejdlík hoven, celý věrtel hoven, kopec hoven, hora hoven, velehory hoven ....