Hotel Mumbai (2018)

Australani snad neumi natocit spatnej film. Az mrazive autenticke, bez americkeho patosu - bravo!

Balkánská hranice (2019)

Tohle si asi Madeleine Albright pred spanim poustet nebude. Osobne zastavam nazor, ze tenhle vyklad je opacny extrem k te zido - americke propagande, kterou nas krmi media a pravda bude lezet asi nekde uprostred. Kdyz se ale clovek oprosti od sympatii k te ci one strane, dostane mimoradne kvalitne natoceny valecny snimek. Rozhodne palec nahoru.

My (2019) odpad!

Zatimco debut rezisera teto zhovadilosti me celkem pobavil, tohle neslo vsechny znamky mentalni retardace. Ono taky obsadit negry do filmu, ktery se z velke casti odehrava ve tme, taky neni uplne prozirave ... Nicmene picovina kolosalnich rozmeru.

Dokonalost (2018)

Hodne povedeny! Nebyl jsem se za celej film ani vychcat, coz je pro jakykoliv snimek to nejvyssi vyznamenani. Konec malinko prepalenej, ale jinak Netflix zase zabodoval.

Calibre (2018)

Strasna skoda toho divneho zaveru, jinak to celou dobu bylo za plny pocet. Celkove neuveritelne autenticke, herci do jednoho vynikajici. Zatim nejlepsi film z produkce NETFLIX, co jsem videl.

Mrazivá pomsta (2019)

Norsky original od stejneho rezisera byl vynikajicim osvezenim a paradni jizda. Bohuzel, po presunu za ocean uz to same podruhe nefungovalo zdaleka tak dobre. Realie Britske Kolumbie (zadne Colorado) jsou sice krasne, Liam hraje to svoje spolehlive jako vzdycky, ale kdyz clovek zna puvodni film, po chvili se zakonite zacne nudit. Cili doporucuji pouze tem, kteri nevideli Kraftidioten.

Hříšnice (2017) (seriál)

Jessicu Biel jsem vzdycky povazoval vicemene za hereckou podrztasku, ale taky zavalela zkusene.