Úniková hra (2019)

Nemusel to byt spatny snimek, kdyby tak hrali opravdovi herci a ne ochotnici, co sli nahodou kolem. A hlavne bez te prechytrale afroamericanky!

Stan a Ollie (2018)

Moc prijemne natocena pocta legendam! Oba herci byli ve svych rolich naprosto dokonali.

Na špatné straně (2018)

Skoda, ze to nemelo o hodinu min. Zejmena prostredni pasaz (sledovacka) byl chvilemi nesnesitelna. Herecky bez vyhrad.

Motýlek (2017)

Hrozne rad bych dal vic, ale pri znalosti kultovniho originalu z roku 1973 proste nemuzu. Charlie Hunnam neni Steve McQueen a Rami Malek uz vubec neni Dustin Hoffman.

Nekonečná cesta (2017)

Finove se s tim zase jednou nesrali. Stabilne vysoka kvalita.

Our House (2018)

Nicola Peltz uz ma byt davno ve staji BRAZZERS!

Halloween (2018)

Slasher jako zanr uz je definitivne vyseptalej. U tohodle dneska usinaj nudou i kojenci.

Zkáza Dejvického divadla (2019) (seriál)

Napoprve jsem do nedokoukal. Pricital jsem to unave po narocne sichte v praci, tak jsem se na to podival dneska jeste jednou. Zvladl jsem se sebezaprenim 20 minut a tim povazuji tuto zalezitost na uzavrenou. Po Mostu hodne dietni podivana. Je to jako kdyz prijdete v lete z prace domu a misto vychlazenyho Bernarda na vas ceka teplej Staropramen. Patrne se tedy jedna o inteligentni humor. Za sebe nicmene rikam, ze mene Dejvic je nekdy vice.