Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Neviem, nepozdává sa mi veľa rozumné promietať ďetom výplody chorých mozkov a totálných vyhulencov.

xXx (2002)

Zasmal jsem se u toho, jako dlouho u ničeho jiného.

Peklo v Pacifiku (1968)

Dva formální nepřatelé na jednom pustém ostrově a jejich půtky o to, kdo bude mít navrch. Vláda jednoho nad druhým se střídavě přeléva od jednoho k druhému jako vlny Pacifiku. Až se to ukazuje být absurdním. Taková jemná paralela na válečné a mocenské choutky pána tvorstva. Nakones dochází k poznání, že jedinou možností přežití v této situaci je spolupráce.

Profesionál (1981)

Jasně, že to není dokonalé, ale.....

Černý korzár (1976)

Sice se na tom usadil letitý prach, ale stejně tyhle filmy o pirátech stále "žeru".

Plavecký mariáš (1952)

Nevím jak by by hodnotili soudruzi ze Sovětského svazu, já výše jít nemohu.

Vanishing Point (1971)

Akční road movie let sedmdesátých. Nadupaný a žíznívý motor burácí v útrobách muscle car bílého Dodge Challenger 1970 R/T. Automobil s řidičem se řítí vyprahlou krajinou - vůz poháněn vysokooktanovým benzínem, řidič svobodným srdcem a prášky proti únavě - pronásledován modrými supy, jež nemají pochopení pro svobodomyslné. Kowalski se pro mnohé stává posledním hrdinou divokého západu, opravdu svobodným člověkem a pro takové je připravenen jediný možný, neodvratný a rychlý konec.