Stranger Things (2016) (seriál)

Já ty děti prostě žeru! Největší novinka roku 2016, posléze i roku 2017, která dokáže upoutat jak svým námětem, scénářem, tak i efekty, hudbou a hereckými výkony, hlavně těma. Nic dalšího k tomu snad nemá cenu říkat.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Zlatá klasika, která stále baví všechny generace.

The Punisher (2017) (seriál)

Tenhle seriál má všechno co má pořádný seriál mít. Akci, napětí, atmosféru, příběh a sexy hlavní postavu, která se pro tuhle roli snad i narodila. Stále jsem ještě zaskočená z toho, jak mě tento seriál dokázal pohltit. Ze mě jeden z nejlepších marvel počinů.

Temné síly (2018)

Ze začátku jsem si říkala: "cože?", a považovala jsem to za další young shit, ale ve finále to nebylo zase tak špatný jak se na první pohled zdálo. Námět je poněkud zvláštní, ale svým způsobem i zajímavý. Hlavní postavy jsou mega sympatické a herci byly do nich dobře dosazeni. Atmosféra zde je bohužel minimální a celý film sledujeme prakticky jedno a to samé. Já bych si přála více dobrodružství, když už nic jiného.

MEG: Monstrum z hlubin (2018)

Tak toto šlo úplně mimo mě. Námět? Zcela ohraný. Atmosféra? Místy dobrá, ale spíše nic moc. Jason? působil jako úplný vůl a vůbec se mi v jeho roli nelíbil.

Hotel Artemis (2018)

Jak bych to řekla. Podle zdejšího obsahu jsem čekala něco divočejšího, než jsem vlastně nakonec dostala. Postavy byly různorodé a zajímavé, ale bohužel nebyly úplně dobře propracované, a my jako diváci jsme se o nich toho mnoho nedozvěděli. Zajímavý začal být film až v druhé polovině, kde se začal objevovat jakýsi náznak akce, ale stejně mi to i jako divákovi, který moc na akčňáky není, nestačilo. Atmosféra taky stojí na bodě mrazu. Nicméně námět se mi zamlouval, ale... myslím si, že to mohlo být i o chlup lepší.

Mr. Mercedes - Missed You (2018) (epizoda)

První díl druhé série byl docela zdlouhavý a nudný, sledujeme příběh, který navazuje na předešlé události, ale nic nového se nedozvíme. Atmosféra zde taky žádná není.

Medvěd (1961) (TV film)

Vynikající krátkomentážní komedie narážející na rovnost pohlaví v čele s nesmrtelným Janem Werichem, který zde opět potvrzuje, že je to pan Herec. Stella Zázvorková má zde obrovské charisma, a v té době si myslím ani tuto roli nemohli obsadit lépe. "To jsem zlý, to jsem dneska ale zlý!"

Whiplash (2014)

Hodně emotivní a geniální snímek, který vám neustále čím dál tí víc trápí psychiku. Hlavní hrdina je celkem sympatický a role mu, řekla bych, sedla přesně. J. K. Simmons mi pořádně pil krev, což je jedině dobře, protože to je známka toho, že svou práci odvedl skvěle. Co se mi teda na filmu nelíbilo byl ten začátek, bylo to stále to samé dokola. Už jsem měla i nutkání film vypnout, ale nakonec jsem vydržela, a udělala jsem dobře. Potom se to celé rozjelo a fakt mě to začalo bavit. Jen na můj vkus to bylo místy až krutý, a konec byl také takový zvláštně useknutý. Toto jsou jediné tři věci, které mi zde opravdu vadily.