Bláznivé mládí (2013)

Deepika Padukone jako nerdni outsider holka... impozantne absurdni predstava, ale presne to se v tomhle filmu odehrava. a kupodivu to funguje, deepice asi uverim vsechno, at bude hrat kohokoli... prvni polovina je jak indicky walter mitty, takze dobre. ta druha je indicka svatba, kde me nejvic pobavilo, jak deepika nechtela pripustit prohru v nejake tanecnim wtf klani. no, nepripustila ;). ale tento film, jakoze neni uplne o komedialnosti, klasicky jsou vyborne vazne sceny, ktere vlastne dominuji v celem prubehu. no ale proste deepika, to je jasnych pet hvezd a basta... special ps. za tuto scenu tuto scenu, vzdyt to je nadhera.

Jsem s tebou (2004)

tohle je skvela jizda. jednoducha, prosta, zabavna, vesela a obcas vazna. indicky film no.. netreba slov. ale tak neco napisu. 1) ze to bude super vime priblizne od songu, kdy Shahrukh prijizdi na univerzitu (do te doby je to dost trapne..) 2)genialni akcni sceny, highlightem celeho filmu je scena s riksou, to je proste duvod, proc sledujeme indicke filmy. nicmene je tam toho mnohem, mnohem vic, napr. zaverecny fight..... 3) nejvtipnejsi momenty jsou vsak z meho pohledu jine, khanova ucitelska laska, happy teachers day :)

Lumírova garáž (1990) (koncert)

neuveritelny cringe a zaroven nejlepsi zaznam koncertu z 20. stoleti.

Mňága - Happy End (1996)

tady nejde jit pod 5 hvezd, proste nejde. mnaga je nejironctejsi, nejuveritelnejsi, nejprijemnejsi a nejzajimavejsi kapela ceske historie. enough said.

Odbor městské zeleně (2009) (seriál)

Nejepičtější seskupení hlavních postav. Opravdu snad žádná, ani vedlejší postava zde není špatná nebo nějak nepatřičná, vše sedí dokonale. NEskutečné množství epických scén, těžké vybrat 10 nejlepších. takze bababoey a zadne kecy o tom, ze prvni serie byla slaba. nebyla. od hernia dilu je to nedostizny sitcom. edit. nejoblibenejsi vedlejsi postava: jean ralphio a mona lisa, jdu s proudem.

Jeptišky (2017)

tenhle film je vzhledem k obsazeni naprosty vysmech. baena je mozna dobry kamos, ale jako reziser a scenarista nestoji za nic. fakt jsem zklamany...

La La Land (2016)

emma je bozi, ryan je super a hlavne jim to opravdu funguje. hudba je vic nez chvaliebna (1-2). scena s "take on me" a "i run" je zlata. zaver moc hezky. ale presto tomu neco chybelo, takoveto silver moon sparkling... slovy klasiku, videl jsem uz lepsi vyhlidku. nevim, asi bych uvital klisoidnejsi zaver)) edit spring 2018 po opetovnem zhlednuti zvysuju na 5.. edit unor 21 po uz asi 7. zhlednuti (uz dost!), bych chtel zvysit, tak na cca 7*

Pěkně blbě (2017)

tohle je moc super. nevim proc, ale je. trust me pls.