Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství (2022)

Jednoznačně nejslabší díl série, první nebyl nic extra, druhý mě bavil a docela navnadil na pokračování, ale tohle bylo prostě zoufalé. Jeden z nejhorších scénářu, jaký jsem viděl zrealizovaný s velkým budgetem, tady nedávala smysl snad ani sekunda, postavy úplně zničeny a jejich motivace jsou neexistující. velká škoda, filmové prokleté dítě. aneb jak pohřbít nejlepší universum..

Jiří Procházka: Cesta bojovníka (2022)

Viděl jsem nahodne asi 20minuty a něco takového se prostě vůbec nedá.. Asi jako sledovat videa Igora chauna, ale ten se aspoň nebere tak ukrutně směšné vážně a je občas vtipný. Srdceryvne popisy zápasu, jako kdyby na tom zavisel celý svět a do toho hudba, jak když dělá nova zprávy o záplavách 😁 nicméně abych jen nehanel, chvíle kdy hovořili trenéři o konkrétních věcech a zápase bez směšného patosu, tak se to dost dalo a konečně se dalo nějak pochopit, že něčeho dosáhl. Ale celkový dojem je prostě totálně Extrémní cringe, ty kecy jak od nějakého motivacniho guru, lol, klidně si může založit nějakou sektu.

Trumpova show (2020) (seriál)

Dobře uděláno, všechny důležité momenty a aktéři, kteří v té době hybaly médii zobrazeny. Neskutečné si znovu připomenout, co ten hloupý vřed, který 3/4 svého mandátu strávil na golfu docela amatérským způsobem dokázal (rudy giuliani nebo duchovní poradkyně nikdy nezaponeme ❤️) . Docela smutné, jak kdysi aspoň respektovatelna strana ohne hřbet kvůli korytum a radsi se totálně zesmesni. USA nezávidím, stále nemocná a rozdelena země s nemocnym volebním systémem. PS. Zdejší uctivaci ubrecenho děcka v těle starce a jejich srdceryvne výlevy pobavily 👍

Barry - 710N (2022) (epizoda)

rony/lily teto sezony! nevim co bylo nejlepsi, jestli gta honicka na motorkach, goulet pokousejici se byt lepsi clovek, terapeut prodavajici koblihy, nebo rozhovor o novem serialu sally.. vlastne vim, ten zaver, ktery byl fenomenalni, kdyz uz clovek ceka ze ho tady nic nemuze prekvapit, tak prijde neco takoveho..

Protivný sprostý holky (2004)

konecne jsem ten film videl, ocekvani byla vysoka kvuli ohlasum ze vsch stran a.. bylo to snad jeste lepsi, bez ironie, jeden z nejlepsich filmu na svete (i kdyz ja mam trochu slabost pro tento zanr). neskutecny herecky ansambl na "blbou" teen komedii, dokonale karikaturni postavy, ale pritom az tak ze vlastne pusobi prirozene a realne, tezke na popis, musi se videt. soundtrack naslaply, jak to ma byt a k tomu vsemu kevin gnapoor, coz je asi nejvic epicka postava, ktera prekona snad i christiana z clueless. top

Survivor Česko & Slovensko - Série 1 (2022) (série)

hodnocení po celé sezoně (ano opravdu jsem jeden z tech lidi, ktery to dosledoval od zacatku az do konce): je to skoda. minuly survivor ukazal, ze to i tady na nove ma potencial. na to, ze to byl prvni pokus, tak to bylo velice slusne a hodnotil jsem dost kladne. • • • • • • • • ale tento rok.. vlastne snad uplne vsechny veci, ktere sly zkazit, byly pokazeny.. uz jen pro me nepochopitelny koncept celebrit, (ktere ani zadne celebrity nejsou a chovali se logicky uplne stejne jako ostatni), nepochopitelna obrovska delka jednotlivych epizod, naplnena pomalu z pulky debilne udelanym strihem na krajinu s proflaklou hudbou, neuveritelne, ze prestoze epizoda ma 3 hodiny, tak mi prislo, ze ze samotneho zivota na ostrove a te socialni hry, (kterou tam jen porad zminuji), tam bylo naproste minimum, extremne otravne tymove souboje na body, ktere trvaly klidne hodinu bylo neco otresneho po par dilech. a furt tlaceni na to jak je to nejvelkolepejsi epicke epicentrum vsech poradu v historii televize, strasny cringe. no a v neposledni rade problelmy s covidem (s tim spojena extremni delka 70 dni nebo kolik? wtf the fuck) a neuveritelny pocet vypadku (a nebyla to smula, byly to ty debilni souboje) • • • • • • • •  novotny byl slaby, neustale fraze typu roztacime kola osudu, divci valka, furt tlaceni na to, jak se vsichni tesi na nejake debilni souboje amateru, neustale nazyvani tricetiletych bab devcata a podobne fraze porad dokola, no uff.. a to pritom v minule serii jsem ho mel rad, nevim, jestli to bylo to prapodivnou tureckou produkci, ale bylo to od nej slabe. a taky jsem absolutne nepochopil slovenskeho moderatora, ktery se tam objevil v prvnim dile, pak jeste jednou na nejake odmene a jinak nikde, fakt jsem sei nekolikrat rikal, jestli tam na ten covid neumrel • • • • • • • •  samostatny hate si nechavam na souboj. prosim prosim uz nikdy at vas nenapadne to opet pouzit. vetsi picovinu jsem nevidel, uplne to podrazi smysl te socialni hry, na ktere survivor stoji a diky ktere je to oblibeny porad. doufal jsem, ze to treba aspon bude jen do slouceni, ale ne, nakonec tu obludu jeste spojili tak, ze se finalove trojka/dvojka vybirala pofidernimi ,stale se opakujicimi se, hrami • • • • • • • •  ted uz konecne k samotne hre: cast, nemastny neslany, postupem casu si clovek zvykne, ale proste slabe, jeste kdyz si vzpomenu, jak na zacatku prezentovali skupinnu "necelebrit" jako fanousky hry, pricemz z tech 12 se to dalo rict o presne 2 :D vybrat tam pak lidi, kteri evidentne absolutne nevedeli do ceho jdou ani fyzicky ani psychycky proste nijak, to je taky ulet.. • • • • • • • • (spoilery): ted uz se snad najdou i nejake klady :D no tak hlavne souboj kapitanu zastera vs brano to bylo fakt super, nasledne propadani brana v hodnoceni sily hracu az na samotne dno taky hodne bavilo, to bude asi to hlavni co si budu pamatovat. taky trochu freak show na zacatku hry, ale aspon nejake vzruseni byli iva a adam, pricemz adama jsem si nakonec i nejakym uchylnym zpusobem oblibil. • • • • • • • • ted uz jen k zaveru, jak jsem psal dementni vyber finalistu (kde bylo uplne jasne, ze koho porota do finale vybere, toho logicky i zvoli vitezem, proto uplne jednoznacne vysledky). pak taky to, ze to gro, to nejdulezitejsi se rozhodne v 10 minutove rozprave, kde nekteri cleni poroty se Veve dokonce ani na nic nezeptali, jakoze to jsem fakt nevidel, 6 hodin dil, hodina vzpominkova videa, a pak 2 minuty rec a 5 minut otazek WTF?? • • • • • • • • taky jsem nepochopil argumentaci pro nejlepsiho hrace (mysleno v te soft skills fazi hry) pro vladu. COZE? vzdyt byl asi 5x na pokraji vyrazeni a zachranoval se vymyslenym duelem, jinak by byl venku, vubec to nezvladal, byl neprijemny a furt si tam cosi mlel o procentech, pricemz vubec nevnimal, ze ho maji za kokota. ale mel steesti na duely a na imunity (nebo stesti, byl v nich silny, navic turci vymysleli jen jeden druh souboju, ktery mu skvele vyhovoval). skoda ze veve si to nedokazala vic obhajit, ale i tak porota mohla byt mene dementni a domyslet si, ze nebyt neustale na pokraji vyrazeni neni bug, ale feature.. plus taky mohla zminit, ze tam furt makala se zranenimi a presto nakonci byla nejsilnejsi i fyzicky • • • • • • • • tohle proste nebyl survivor, ale prapodivny hybrid amateskych sportovnich vykonu v nudnych kulisach.. skoda • • • • • • • • nejoblibenejsi hraci: veve, gogo, zastera, xenia, vlada • • • • • • • • nejmene oblibeni: nikol, lenka, tomas, veronika, enrique • • • • • • • • skoda ze vypadli brzo: matej, bara, adam, enrique, aylin, gogo • • • • • • • • nejsmesneji/proc tam byli?: vojtisek, monika, ucitel s excelem, iva, gabor, veronika, brano (ale ten byl svym spusobem nakonec super), adam nejlepsi momenty: brano vs zastera; branova nemohoucnost celkove; exceluv nepodareny vtip; kmenovky s adamem v hlavni roli; enrique (+ veve) vs adam; tah vladi, veve a johy proti nikol a spol. ; nasledne breceni ze strany teto (nikol a spol) svate trojice, jak je svet nepsravedlivy a vsichni je zradili :( ; gaborovo rozlouceni (to me neironicky trochu dojalo); rozhovor veve o benzemovi; gogo transformujici se do fidela; xeniino vyrazeni tomase; dementni smyslena kauza nikol (ja uz se o tom nechci bavit je to v pohode, ale jeste 50x to vytahnu a budu trapne resit jak nekde ve skolce) o zlodejce aylin (akorat smutne, ze ji to vyradilo)

Pod černou vlajkou (2014) (seriál)

vlastne jeden z nejslabsich serialu, ktery jsem dosledoval od zacatku az do konce. problem je, ze ja tam nevidel ty hype momenty a nedostalo to ze me vyraznejsi emoce ani pres dej, ani pres postavy a uz vubec ne pres vizual (ktery je proste nadprumer tv, nic moc). cekam, ze na drtivou vetsinu obsahu rychle zapomenu.

Bridgertonovi (2020) (seriál)

co na bridgertonu nesmirne ocenuji je, ze i kdyz je od prvni chvile schvalne odhaleno (nebo aspon dost vyrazne naznaceno), kdo s kym bude a jak to s nimi skonci, presto je tam obrovska mira napeti, ze to mozna nevyjde. tvurci to dokazi takovym zpusobem zamotat, ten chaos a nepredvidatelnost sledu, ktery hlavni postavy k sobe svede, je dokonaly. dalsi extremne silna vec serialu jsou postavy, i u te nejmensi si clovek zapmatuje nejakou vlastnost/signature move, ktera zajisti, ze ty lidi lze vnimat jako realne osoby a ne jen nejake parodie/karikatury (ehm, ehm veliká..). a ten vizual + hudebni doprovod je proste nadherny a hrozne chytry, samozrejme uz drive byli v jinych historickych filmech pouzity novodobe skladby, ale imo nikdy to nebylo takto dotahnuto do konce, nenasilne a nerusive. █████████  edit po 2. serii: za me tezko rict, jestli 1. nebo 2. serie, obe za me skvele. co me strasne bavi je absence hluchych mist, nebo nejakych divnych scen, ktere nemaji vyusteni, proste tady je tak nejak vsecko, nic neprecniva. akorat daphne v nekterych dilech chybela.. kdo me naopak docela stval byla lady danbury, ta mi prisla uz dost trapna, sorry. naopak klan featheringtonu (krome penelope) moc bavil, new lord to osvezil, ale portia je neprekonatelna. eloise/pen... no ja jsem jednozancne jak v prvni, tak v teto sezone na strane eloise, pen je pro me proste nepochopitelna. edwina je dokonalejsi daphne (takze za me mozna az moc). anthony/kate dobry rollercoaster, ale daphne a duke jsou za me vyse. colin je thank you next, dost ho nemusim a benedict to se furt nemuzu rozhodnout, na jednu stranu sympatak na druhou pusobi az moc stastne, chci drama.

Bridgertonovi - Série 2 (2022) (série)

za me tezko rict, jestli 1. nebo 2. serie, obe za me skvele. co me strasne bavi je absence hluchych mist, nebo nejakych divnych scen, ktere nemaji vyusteni, proste tady je tak nejak vsecko, nic neprecniva. akorat daphne v nekterych dilech chybela.. kdo me naopak docela stval byla lady danbury, ta mi prosla uz dost trapna, sorry. naopak klan featheringtonu (krome penelope) moc bavil, new lord to osvezil, ale portia je neprekonatelna. eloise/pen... no ja jsem jednozancne jak v prvni, tak v teto sezone na strane eloise, pen je pro me proste nepochopitelna. edwina je dokonalejsi daphne (zakze za me mozna az moc). anthony/kate dobry rollercoaster, ale daphne a duke jsou za me vyse.

Drive My Car (2021)

závěr strhující (jak hra, tak hokkaido), ty 3 hodiny docela dost, ale vlastne nevim, kterou scenu bych skrtl, vsechno melo nejaky svuj vyznam