Inkoustové srdce (2008)

proč to vidět? protože tam hraje Helen Mirren! proč ne? protože je to blbost ! Taková fantasy o člověku, který když něco přečte nahlas z knihy, tak se to stane skutečností. Takže čekejte spoustu potvor z fantasy románu, rodinné bláboly, mravní žvásty, happyend, klasický americký rodinný film. Sice je tam spousta triků a "atrakcí", ale mě to nudilo

Špína a moudrost (2008)

no teda musím přiznat, že i jako fanynka Madonny jsem opravdu mile překvapena. Nečekala jsem žádný zázrak, dokonce spíš paskvil, trapas, odpad, ale nakonec se z toho vyklubal poměrně prezentovatelný film. Kdyby ve filmu nebyl Eugene Hutz, hodnotila bych to ještě kladněji, protože jeho samotného považuju za největší error filmu. já ho nemůžu cítit ani od pohledu, natož když hraje.. Naopak mile mě překvapila představitelka Holly, krásná tvářička.. na ztvárnění mladé naivní dívenky ideál. Madonnin rukopis je z filmu poznat, ať už když posloucháty monology hlavní postavy AK a nebo sledujete cíle postav - sláva, úspěch, Afrika, umění atp. Madonna mohla ten film natočit jak chtěla, mohl ho natočit kdo chtěl - ale pod jejím vedením, které je z filmu patrné, čámž chci naznačit, že řeči, které kolovaly kolem uvedení filmu na festivalu Berlinale jsou zas a opět kecy. je škoda, že film si zatím nenašel cestu k nám do čech ani na DVD

Britney Spears Live from Las Vegas (2001) (koncert)

Britney mám ráda a tohle je první koncert, který jsem od ní viděla a... zklamání. To že Britney moc live nezpívá, ale soustředí se na tanec jsem věděla. Ale že se budu muset koukat na show (po technické stránce sice dokonalou), u které jako by se vymazal zvuk a nahradil se "čistým" CD, do kterýho se občas pustí potlesk fanoušků - to jsem nevěděla. Když si připočtu pitomý kecy při openingu nebo jak děda četl vnučce pohádečku.. OMG! A to Brit ještě dorazila tím, když pronesla větu: I'm not girl anymore (nebo tak nějak). Celý to bylo tak trochu kýčovitý, umělý, Brit jsem nevěřila ani jedno zamávání do publika a navíc - kdo to střihal a upravoval? Tak nudný, dlouhý a nezáživný záběry jsem už dlouho v žádnym záznamu koncertu neviděla

Kylie X 2008 (2008) (koncert)

Live to bylo lepší, to je jasný! Ale i záznam z DVD je krásnou upomínkou na pražský koncert. X Tour byla jedna velká monstrózní show, kylie čerpala zejména ze svého novějšího repertoáru, vše do sebe úžasně zapadalo a Kylie je milá, usměvavá a show si sama užívá. Stejně jako já

Velký den slečny Pettigrewové (2008)

Já tu Amy prostě žeru! Ta holka má šmrnc. Pokaždé když se v tomto filmu objeví v záběru, měla jsem oči jen pro ní a její ztřeštěnou Delysii Lafosse. Takovému trdlu s úžasným úsměvem nešlo odolat, navíc s ní film dostává švih. Tomu ale také hodně výrazně napomáhá stylová hudba, která hraje skoro nonstop celý film. První půlhodina uteče ani nevíte jak, pak film sice trošku zpomalí, ale i tak je se pořád na co koukat - nebo je to tím že mám slabost pro retro, skvělé kostýmy a bezvadné kudrlinky ve vlasech sepnuté třpytivou sponkou? Největší slabostí celého filmu je ale jeho jednoduchost a předvídatelnost. Konec filmu je tak klasicky sentimentální až se mi na to ani nechtělo dívat, jenže na druhou stranu leckdo řekne: "No a co bys chtěla? Aby tam hodili bombardování a třeba všichni umřeli?" Což teda i ten konec jaký je, je lepší než bomby

Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

Hlavní dojmy z filmu? Nepříjemná hlavní hrdinka, vykulené oči Luciana, divně mluvící černoch, prapodivná krev, samá tma.. prostě takový maškarní. Naštěstí to mělo jen hodinu a půl. Jediným světlým bodem by byl Bill Nighy, ale ten tu neukazuje nic, co bychom od něj už dávno neviděli. Přijde mi, že hraje furt stejně a to mě tady už nebavilo. Stejně jako celý film

Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

Jak tenhle animák udělat lepším? Vynechat všechny srdceryvné projevy, zabít krále Jelimána, čímž by se z toho stal asi kraťas, ale aspoň by byl fajn. A víc tučňáků!

Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník (2008)

Nechutný dabing, trapný řeči o budoucnosti vlastních rozhodnutích a jiných blbostech, několik dobrých písniček a ještě lepších tanečních číslech. Ústřední duo mi lezlo na nervy (pořád házeli blbý xichty a povídali blbosti), mnohem víc "sympatická" mi byla sourozenecká dvojice - Sharpey a její dvojče. On měl švih (kpopukání) ona byla nehorázná dilinka, ale alespoň u mě na tváři dokázala vykouzlit úsměv. takže za Ashley Tisdale a scénu na vrakovišti 2 hvězdy. Jinak film opravdu pro malé děti a bárbínky

Divoška (2008)

Od začátku předvídatelná teenagerská komedie, ve které sice nechybí klasická cliché, ale narozdíl od podobných tématických blbostí, tenhle filmek alespoň baví. K tomu i dobře zvolená hudba film posouvá vpřed a až na pár scén se na to hezky kouká. Zasmála jsem se, uvilnila, zapomněla na zítřejší písemku, takže tak 60% (ale jeslti z té písemky dostanu horší známku jak 3, tak strhávám na 20% :D )

Svatba ve třech (2005)

ve správné společnosti a dobrém naladěný naprosto pohodový snímek, který občas zvedne náladu, hezky se na něj kouká. Ale některé momenty naopak zase na odstřel. Takže takový střed. a dabing jako většinou hrůza