Kdybys jen tušil (2020)

Tak tomuto hovorím nuda. Nemilo ma to prekvapilo, pretože aj napriek tomu, že väčšina filmov od Netflixu nie je veľmi plnohodnotná, aspoň dokáže baviť po celý čas. Toto tu bola len akási nudná verzia Sierry Burgess z nudného mesta s nudními postavami. Naozaj, hlavná postava dokopy nemala čo ponúknuť a dievča snov bolo totálne nezaujímavé. Taktiež som necítila žiadnu chémiu medzi postavami. Ešteže to tam ten Paul ako tak ťahal. Citovo sa ma to nedotklo ani omylom a celý film mi prišiel prázdny aj keď sa snažil byť niečím hrozne hlbokým. Škoda, pretože tento film mal väčší potenciál.

Big Time Rush (2009) (seriál)

V čase mojich masívnych pubertalnych časov som túto skupinu milovala. Avšak skupinu, nie seriál. Už ako 13-14 ročnej mi toto prišlo až priveľmi detské, hlúpe a naivné. No myslím si, že sa na to dalo pozerať boli tam aj vtipné momenty a najmä dobré popové pesničky. Jedna vec, ktorú tomuto seriálu doteraz veľmi vytýkam bol dabing. Ako môže mať jedna postava v jednej časti 2 rozličné hlasy? No nevadí. Pre mňa bude jediný skvelý a pozerateľný seriál z dielne Nickelodeon asi iba Victorious. BTR si zaslúžia ako tak solídne 3* prevažne z nostalgie.

Atypický (2017) (seriál)

Atypical je veľmi pohodový a dosť návykový seriál. Má veľa zábavných ale aj dramatických momentov. Mám pocit, že sa to každou sériou zlepšovalo. Nebolo to zbytočne naťahované ako to zvykne byť no vadili mi tam dve veci. Prvou bolo to, že Casey ako mladšia sestra vyzerala omnoho staršie ako jej brat Sam ale tiež aj na svoj vek. Naozaj prvé časti som si myslela, že je to opačne. A druhá vec je tá, že Izzy nemala toľko priestoru, aby bol jej charakter vykreslený lepšie, čo ma mrzí pretože ma dejová linka s ňou veľmi bavila. Avšak ako celok mi Atypical veľmi sadol. Skvelé postavy na čele so Samom a tiež jeho sestrou (Brigette je veľmi očarujúca musím napísať) ale najmä Zahidom! Ten bol najvtipnejšou vložkou celého seriálu. Hodnotím za 5* a teším sa na žiaľ už poslednú 4. sériu.

Jelenice (2019)

Čožee to čo bolo? :D absurdnosť akú som dlho nevidela no bavila ma veľmi. Jean Dujardin bol famózny a úžasná Adéle Haenel mu skvelo sekundovala. Bolo to nepredvídateľné od začiatku do konca a samotný záver bol ako čerešnička na torte. Rok 2019 sa vo filmovej tvorbe naozaj veľmi podaril a to bez debaty.

Tenkrát poprvé (2020) (seriál)

Za mňa fajn. Taká oddychovka a veľmi príjemná. Nenudilo to a bolo to aj vtipné - mám veľmi rada humor Mindy Kaling možno to bude aj tým. Herecky to bolo fajn a niektoré drama scény boli zvládnuté dobre. Taký lepší priemer podľa mňa. Nenadchne ani neurazí. Trochu slabšie 4*

Láska na první boj (2014)

Táto netradičná romantika ma veľmi bavila. Mám rada príbehy z vojenského prostredia a plus táto zvláštna dvojica tvorila veľmi podarený film. Prvky komédie tam neboli až v takom množstve ako som čakala no výrazy a umrnčané správanie podivnej Madeleine má veľmi bavili. Ústredná dvojica mala medzi sebou chémiu čo sa mi veľmi páčilo. V skutku je to príjemná oddychová romantika na večer, keď chcete vypnúť.

Akvabely (2007)

Ale tak bolo to fajn. Bavilo ma to hoci tam bolo mnoho nelogických vecí a zvláštneho správania postáv. Obzvlášť postava Anne bola dosť pošahaná. Adéle Haenel je však krásna, charizmatická a mám pocit, že tento film ťahala hore. Nuž dávam slabšie 4*. Je to taká jednohubka.

Protivný sprostý holky (2004)

Moje najväčšie guilty pleasure zo všetkých a zároveň moja najobľúbenejšia komédia.

Na pohodu (2020) (seriál)

Bolo to fajn. Humor skvelý scenár taktiež. Páčilo sa mi, že to nemalo veľa dielov a ani neboli veľmi dlhé. Úplne to stačilo. Spokojnosť.