• Válečný

Cesta bojovníka (2007)

No jo vikingové-ti se nikdy s ničím moc nepárali.Kde že je Banderas a "Vikingové"-pro mě kultovní film s touto tématikou.

Daredevil (2003)

Je ůchvatné sledovat jak se Ben Affleck vypořádal se slepotou.Jak hlásí tenkrát nádherné-ve filmu Elektra jí výrazně přibyla kila-Jennifer Garner"teplota klesla o tři stupně,bude pršet."Také mě zaujaly vrhačské schopnosti čehokoliv.Možná by to na tu pátou hvězdu bylo.

Gejša (2005)

Vskutku romantický!A já si vždycky myslel že gejša znamená-po staru"sociální pracovnice-čili kurva".A není to pravda.Názorný příklad o ženské hrdosti.Domácí puťky-toto je váš povinný domácí ůkol.Tak se jej naučte nazpaměť.

DC Sniper - 23 dní strachu (2003) (TV film)

Joj tak to je paráda.Ne to zabíjení lidí-ale UM snipera,jeho puška.Protože je to točené podle pravdivé události-tak už to zase taková paráda není.Ale já tu hodnotím jak se mi líbil film-a ne hnus dnešní doby.

Beowulf: Král barbarů (2005)

Pro mě furt lepší než ta verze 2007.Tato vypadá alespon trochu realisticky."Beowulf"2007 je počítačově poopravené,tak jako "300:Bitva u Thermopyl" což nemám rád.

Hokejový zázrak (2004)

Tento film jsem sice zachytil pozdě-ale o to víc jsem byl s něho šťastný.Trochu mě to připomělo našeho Karla Brücknera-řeč je o fotbale.Taky si je vypiplal a to kýžené zlato se bohužel nedostavilo.Film jsem sledoval se zatajeným dechem-vždyť šlo o pravdivou událost.Řekl bych že je to pastva pro oči sportovního fanouška.Podobný film o fotbale se jmenuje "Sláva vítězům"r.2000.Až ho budu vlastnit-to teprve bude bájo.

Hellboy (2004)

Vážení to je jak s dobrým výrobkem-dobrý výrobek reklamu nepotřebuje.A tak podobně je to s filmem Hellboy.Já nenalézám slov.....

Sladkých sedmnáct (2002)

No jo-sladkých sedmnáct!!!!Vžil jsem se do hlavní postavy,sledoval to příjemné nicnedělání,souboj o lásku,krásnou Franka Potente-v tom filmu měla přeci tak krásný pohled-svůdný,vyzývavý.No kámen by ustrnul.A i jsem se nasmál jak Elijah vyklepával pětikilovou palicí kastli bavoráka.Ach kéž by jsme se mohli do těch let vrátit s rozumem co máme ted-anebo nemáme?

Kill Bill 2 (2004)

Pomsta s katanou v ruce je strašná věc.Být já Černou Mambou,taky bych se v naší vesničce -"střediskové" vyřádil!!!!

Kill Bill (2003)

Pro mě výborný.Vida!-lze udělat film s ninjama,katanama apod.a nemusí u toho být létající chlapci z Honk.